aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

بچه رئیس : کسب و کار خانوادگی – The Boss Baby : Family Business 2021
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :در این دنباله برادران محبوب تمپلتن یعنی تیم و تد به دور از یکدیگر بزرگ شده‌اند اما هنگامی که دختر تیم به دنیا می‌آید مشخص می‌شود که فرزند جدید تیم نیز یک باس بیبی است و این ‌بار می‌بایست در قالب یک تیم خانوادگی در مقابل یک دانشمند شیطانی قرار گیرند .

بچه رئیس – The Boss Baby 2017
همراه با نسخه دوبله پارسی

بچه رئیس – The Boss Baby 2017

خلاصه داستان :خانواده‌ای که با ورود بچه‌ ای عجیب و غریب به خانه‌ شان اتفاقات زیادی را تجربه می‌کنند . . .

ماداگاسکار 3 : تحت تعقیب ترین های اروپا – Madagascar 3 : Europe’s Most Wanted 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :این انیمیشن درباره 4 حیوان به نام آلکس ( شیر ) مارتی ( گورخر ) ملمن و گلوریا ( اسب آبی ) است این حیوانات در قسمت جدید هم در تلاش هستند تا به باغ وحش نیویورک برگردند و در راه برگشت در حالی که از اروپا می گذرند برای اینکه کمتر جلب توجه کنند، به یک سیرک سیار می پیوندند . . .

ماداگاسکار : فرار به آفریقا – Madagascar : Escape 2 Africa 2008
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :در ادامه اولین قسمت فیلم حیوانات باغ وحش نیویورک شیری به نام الکس گورخری به نام مارتی زرافه ای به نام مل مان و اسب آبی به نام گلوریا همچنان در جزیره ماداگاسکار گیر افتاده اند و قصد دارند آنجا را سریعتر ترک کنند بعد از آن ناگهان وارد سرزمینی آفریقایی می شوند در آنجا الکس خیلی زود با بقیه خانواده اش روبرو می شود و متوجه مشکل در برقراری ارتباط با آنها می شود زیرا او مدت زیادی را در باغ وحش مرکزی شهر بوده و مانند خانواده اش رفتار نمی کند . . .

ماداگاسکار – Madagascar 2005
همراه با نسخه دوبله پارسی

ماداگاسکار – Madagascar 2005

خلاصه داستان :چهار حیوان که دیگر از بودن در باغ وحش خسته شده‌اند تصمیم به فرار می گیرند و به طور ناخواسته با چهار پنگوئن همراه می شوند بعد از گذراندن ماجراهایی آن‌ ها خود را در ماداگاسکار می یابند .

کله کدو – Megamind 2010
همراه با نسخه دوبله پارسی

کله کدو – Megamind 2010

خلاصه داستان :مگامایند که یک تبهکار نابغه است بعد از کشتن قهرمان محبوب شهر کم کم حوصله‌ اش سر می رود زیرا دیگر حریفی برایش باقی نمانده تا با او بجنگد از این رو تصمیم به ساختن یک قهرمان جدید به نام تیتان می گیرد اما تیتان بجای اینکه از قدرتش در راه خیر استفاده کند کمر به نابود کردن دنیا می بندد و مگامایند مجبور می شود برای اولین بار در عمرش دنیا را نجات دهد اما . . .