aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

کلیفورد سگ بزرگ قرمز – Clifford The Big Red Dog 2021
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :عشق دختر جوانی به یک توله سگ کوچک به نام کلیفورد باعث رشد این سگ به اندازه ای غول آسا می گردد .

گرازهای وحشی – Wild Hogs 2007
همراه با نسخه دوبله پارسی

گرازهای وحشی – Wild Hogs 2007

خلاصه داستان :چهار رفیق میان سال برای فرار از ملال زندگی روزمره ی خود تصمیم می گیرند با چهار موتور سیکلت از سین سیناتی راهی ساحل اقیانوس آرام در غرب آمریکا بشوند این چهار رفیق پس از چندی با یک گروه موتور سوار خشن به رهبری جک درگیر می شوند . . .

سگ‌ های پیر – Old Dogs 2009
همراه با نسخه دوبله پارسی

سگ‌ های پیر – Old Dogs 2009

خلاصه داستان :چارلی و دان دو دوست قدیمی و صمیمی با هم یک شرکت کوچک بازرگانی را اداره می کنند همسر دن پس از شش سال طلاق به همراه دو بچه ی دان برمی گردد و سرپرستی از آنها را برای مدتی به او می سپارد حال این دو دوست قدیمی که هیچ تجربه ای در این زمینه نداشته اند و تمام عمرشان را نیز در بی خیالی گذرانده اند با دردسرهای زیادی روبرو می شوند . . .

آلوین و سنجاب ها : جاده چیپ – Alvin And The Chipmunks : The Road Chip 2015
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :بخاطر یک سری سوء تفاهم آلوین ، سیمون و تئودور به این باور می رسند که دیو قصد دارد تا به میامی برود و به دوست جدید خود پیشنهاد ازدواج دهد حال آن ها سه روز فرصت دارند تا مانع این کار شوند . . .

ون وایلدر – Van Wilder 2002

ون وایلدر – Van Wilder 2002

خلاصه داستان :ون وایلدر دانشجویی است که از محبوبیت زیادی میان دوستان خود برخوردار است او هفت سال است که در دانشگاه جا خوش کرده و اصلا تمایلی به فارغ التحصیل شدن ندارد زیرا نمی خواهد از دوستانش و خوش گذرانی با آنها دور شود یک دختر خبرنگار تصمیم دارد داستانی در مورد او بنویسد . . .