aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال (خرید و دریافت لینک دانلود ) به صفحات مجازی ما مراجعه کنید.  

کورالاین – Coraline 2009
همراه با نسخه دوبله پارسی

کورالاین – Coraline 2009

خلاصه داستان :یک دختر ماجراجو دنیایی متفاوت را میابد که یک نسخه ایده آل و عجیب از خانه خسته کننده او است اما رازهایی شیطانی در آن نهفته است .

اسپریت : نریان سیمارون – Spirit : Stallion Of The Cimarron
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :ایالات متحده نیمه ی قرن نوزدهم ماجرای اسبی به نام اسپریت که در یکی از اردوگاه های کوچک سواره نظام محبوس می شود اما به کمک سرخ پوستی شجاع به نام لیتل کریک می گریزد اسپریت خیلی زود دل باخته ی مادیان کوچک لیتل کریک ، رین می شود . . .

آلوین و سنجاب ها : خرد شده – Alvin And The Chipmunks : Chipwrecked 2011
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :در جریان یک سفر تفریحی کشتی سنجاب ها دچار سانحه می شود و همه به جزیره ایی دور افتاده منتقل می شوند آنها در این مکان در می یابند که جزیره ایی که آنها در آن قرار دارند آن طور که دیده می شود نیست و اتفاقاً جای بسیار فوق العاده ایی هم برای زندگی است . . .

مری و مکس – Mary And Max 2009
جز 250 فیلم برتر با رتبه 191
همراه با نسخه دوبله پارسی

مری و مکس – Mary And Max 2009

خلاصه داستان :داستان انیمیشن بر اساس واقعیت ساخته شده و در سال 1976 تا 1994 اتفاق میافتد درباره‌ی دوستی بین یک دختر 8 ساله و مرد یهودیِ 44 ساله‌ ای است که در نیویورک زندگی می‌کند داستان از وقتی که دختر 8 ساله است و تا وقتی 26 ساله شود و نامه هایی که بین این دو نفر رد و بدل می‌شود ادامه دارد . . .

هرج و مرج فضایی : میراث جدید – Space Jam : A New Legacy 2021

خلاصه داستان :یک هوش ‌مصنوعی پسر بسکتبالیست معروف لبرون جیمز را می‌ رباید و او را مجبور می‌کند که برای پیروزی در یک مسابقه‌ی بسکتبال با باگز بانی همکاری کند .

هرج و مرج فضایی – Space Jam 1996
همراه با نسخه دوبله پارسی

هرج و مرج فضایی – Space Jam 1996

خلاصه داستان :مایکل جردن ستاره ی بسکتبال قهرمانی بازنشسته است که می خواهد توانایی اش را در بیس بال آزمایش کند اما در این زمینه اصلا موفق نیست.در همین احوال دارو دسته ی شخصیت های کارتونی کمپانی برادران وارنر به سرپرستی باگزبانی را مهاجمان فضایی به نام نردلوک ها می ربایند و از جردن تقاضا می شود برای کمک به میدان بیاید . . .

فصل شکار : گرخیده – Open Season : Scared Silly! 2015
همراه با نسخه دوبله پارسی

فصل شکار : گرخیده – Open Season : Scared Silly! 2015

خلاصه داستان :الیوت داستان وحشتناکی را تعریف می کند که باعث ترسیدن بووگ می شودبووگ از کمپ تابستانی بیرون می رود و می گوید تا زمانی که افسانه ای که الیوت درباره اش گفته از بین نرود به کمپ باز نمی گردد الیوت که مصمم است به بووگ کمک کند با همکاری دیگر حیوانات جنگل کاری می کنند ترس او بریزد . . .

آلوین و سنجاب ها : اسکوئیکل – Alvin And The Chipmunks : The Squeakquel 2009
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :آلوین و دوستانش گروه موفقی را در موسیقی راه انداخته اند که ناگهان گروه سنجاب های دختر رقیب سرسختی برای آنها می شوند و نگاه همگان را به سوی خود جلب می کنند که . .

ماجرای تیگر – The Tigger Movie 2000
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :یک روز که تایگر (ببر) از یافتن هم بازی نا امید شده است به این فکر می افتد که هم نوعان و اعضای خانواده اش را پیدا کند تا با آنها بتواند براحتی بازی مورد علاقه اش یعنی بالا پریدن بپردازد او پس از صحبت با جغد که شجره نامه اش را به او نشان می دهد گمان می کند که اعضای خانواده اش روی درخت بزرگی در جنگل زندگی می کنند و به جستجوی این درخت می پردازد تا اینکه . . .

بچه رئیس : کسب و کار خانوادگی – The Boss Baby : Family Business 2021
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :در این دنباله برادران محبوب تمپلتن یعنی تیم و تد به دور از یک‌دیگر بزرگ شده‌اند اما هنگامی که دختر تیم به دنیا می‌آید مشخص می‌شود که فرزند جدید تیم نیز یک باس بیبی است و این ‌بار می‌بایست در قالب یک تیم خانوادگی در مقابل یک دانشمند شیطانی قرار گیرند .