ژانر‌ها: اکشن

زیر پاریس – Under Paris 2024 زیرنویس فارسی

زیر پاریس – Under Paris 2024

پاریس برای اولین بار میزبان مسابقات قهرمانی سه گانه استقامت در رودخانه سن شده است خانم دانشمندی متوجه می شود کوسه عظیم الجثه ای در اعماق رودخانه شنا می کند و باید با کمک پلیس رودخانه جلوی حمام خون را بگیرد .

اطلس – Atlas 2024 زیرنویس فارسی

اطلس – Atlas 2024

داستان در آینده ‌ای تیر و تار روایت می ‌شود زمانی که یک سرباز هوش مصنوعی به این نتیجه می ‌رسد که برای پایان یافتن جنگ باید نسل بشر را نابود کند .

دانلود فیلم

مرد ساده‌ لوح – The Fall Guy 2024 زیرنویس فارسی

مرد ساده‌ لوح – The Fall Guy 2024

کلت سیورز بدلکاری است که برای حفظ سلامت جسمی و روانی خود یک سال زودتر این شغل را رها می کند اما زمانی که ستاره یک فیلم پر هزینه ناپدید می ‌شود او مجددا به صحنه باز می گردد .

دانلود فیلم

جنگ داخلی – Civil War 2024 زیرنویس فارسی

جنگ داخلی – Civil War 2024

داستان در آینده و آمریکای درگیرِ جنگ داخلی روایت می ‌شود جایی که چند روزنامه ‌نگار می ‌خواهند پیش از سقوط کاخ سفید خود را به واشنگتن برسانند .

دانلود فیلم

ماه سرکش – قسمت دوم : زخم‌ زننده – Rebel Moon – Part Two : The Scargiver 2024 زیرنویس فارسی

ماه سرکش – قسمت دوم : زخم‌ زننده – Rebel Moon – Part Two : The Scargiver 2024

در ادامه قسمت اول کورا و مبارزان باقی‌ مانده به همراه مردم آماده می‌ شوند تا از ولت در برابر حکومت دفاع کنند در همین زمان که حکومت راهی می‌ شود تا جلوی شورش در حال رشد را بگیرد مبارزان با گذشته‌ شان رو به‌ رو می‌ شوند و انگیزه‌ شان برای جنگیدن آشکار می‌ شود .

دانلود فیلم

داداش بزرگه و داداش کوچیکه – Bade Miyan Chote Miyan 2024 زیرنویس فارسی

داداش بزرگه و داداش کوچیکه – Bade Miyan Chote Miyan 2024

دو مامور با شخصیت های کاملا متفاوت برای ماموریتی یکسان فرستاده می شوند و این دو علارغم کنار آمدن با یک دیگر باید از عهده ی این ماموریت غیر ممکن بر بیاییند .

مرد میمونی – Monkey Man 2024 زیرنویس فارسی

مرد میمونی – Monkey Man 2024

داستان مردی جوان و ناشناس که قصد دارد از رهبران فاسدی که مادرش را به قتل رساندند و همواره قشر ضعیف و ناتوان را قربانی می‌ کنند انتقام بگیرد .

دانلود فیلم

گودزیلا و کونگ : امپراتوری جدید – Godzilla X Kong : The New Empire 2024 زیرنویس فارسی

گودزیلا و کونگ : امپراتوری جدید – Godzilla X Kong : The New Empire 2024

گودزیلا و کونگ دو غول باستانی درگیر نبردی حماسی می ‌شوند و در همین حین انسان‌ ها سعی بر درک رابطه آن ‌ها در گذشته و ریشه‌ شان در جزیره جمجمه دارند .

دانلود فیلم

مبارز – Yodha 2024 زیرنویس فارسی

مبارز – Yodha 2024

یک سرباز که در یک هواپیما ربایی حضور دارد موفق نمی شود هواپیما را نجات دهد و کل اعتبارش را از دست می دهد و حالا سالها بعد او در هواپیمایی دیگر حضور دارد که ان هم قرار هست رباییده شود .

دانلود فیلم

دوشیزه – Damsel 2024 زیرنویس فارسی

دوشیزه – Damsel 2024

داستان یک دوشیزه که موافقت می‌کند تا با شاهزاده ‌ای زیبا رو ازدواج کند اما پس از مدتی متوجه می ‌شود که خانواده سلطنتی تنها برای قربانی کردن و پرداخت یک بدهی باستانی او را انتخاب کرده ‌اند .

دانلود فیلم