ژانر‌ها: تاریخی

بدون یخ – Unfrosted 2024 زیرنویس فارسی

بدون یخ – Unfrosted 2024

در دهه 1960 میلادی در میشیگان جایی که شیر و غلات جز جدا نشدنی از وعده صبحانه اکثریت مردم بوده دو شرکت بزرگ تجاری که رقبای قسم خورده یکدیگر بوده اند سعی می کنند با تولید یک شیرینی انقلابی جدید وعده صبحانه مردم را برای همیشه تغییر دهند .

میدان – Maidaan 2024 زیرنویس فارسی

میدان – Maidaan 2024

با الهام از سید عبدالرحیم مربی و مدیر تیم ملی فوتبال هند که به عنوان معمار فوتبال هند شناخته می شود و دوران طلایی فوتبال هند را بین سالهای 1956 – 1962 روایت می‌ کند .

دانلود فیلم

فراری – Ferrari 2023 زیرنویس فارسی

فراری – Ferrari 2023

زندگی ‌نامه‌ ی انزو فراری غول خودرو سازی که تعریف دوباره ی از ماشین اسپورت ایتالیایی ارائه دادند و عملا مسابقات فرمول یک را پایه گذاری کردند .

دانلود فیلم

یک زندگی – One Life 2023 زیرنویس فارسی

یک زندگی – One Life 2023

داستان واقعی یک دلال سهام لندنی به ‌نام نیکلاس وینتون که چند ماه قبل از شروع جنگ جهانی دوم بیش از 600 کودک را از چکسلواکی اشغال ‌شده توسط ارتش نازی نجات داد .

دانلود فیلم

قاتلین ماه کامل – Killers Of The Flower Moon 2023 زیرنویس فارسی

قاتلین ماه کامل – Killers Of The Flower Moon 2023

داستان در دهه 20 میلادی روایت می ‌شود زمانی که اعضای ملت اوسیج تحت شرایط مرموزی به قتل می ‌رسند برای همین تحقیقات گسترده ‌ای توسط سازمان فدرال آغاز می ‌شود که جی ادگار هوور نیز در آن دخیل است .

دانلود فیلم

جامعه برفی – Society Of The Snow 2023 زیرنویس فارسی

جامعه برفی – Society Of The Snow 2023

هواپیمای یک تیم راگبی بر روی یخچالی در رشته کوه آند سقوط می کند معدود مسافرانی که از حادثه جان سالم به در می برند خود را در یکی از سخت ترین محیط های جهان برای زنده ماندن می بینند .

اوپنهایمر – Oppenheimer 2023 زیرنویس فارسی

اوپنهایمر – Oppenheimer 2023

داستان این فیلم با تمرکز روی جولیوس رابرت اوپنهایمر به ماجرای گروهی از دانشمندان پروژه‌ ی منهتن می‌ پردازد که بمب‌ های اتم استفاده‌ شده در شهرهای هیروشیما و ناکازاکی کشور ژاپن را برای ارتش آمریکا تولید کردند .

دانلود فیلم

ژان دو باری – Jeanne Du Barry 2023 زیرنویس فارسی

ژان دو باری – Jeanne Du Barry 2023

داستان زندگی ژان بکو دختر نامشروع یک خیاط مستمند در سال 1743 که به دربار لوئی پانزدهم رسید و تبدیل به آخرین معشوقه‌ ی او شد .

دانلود فیلم

آخرین پادشاهی : هفت پادشاه باید بمیرند – The Last Kingdom : Seven Kings Must Die 2023 زیرنویس فارسی

آخرین پادشاهی : هفت پادشاه باید بمیرند – The Last Kingdom : Seven Kings Must Die 2023

پس از مرگ پادشاه ادوارد اوترد از ببانبورگ و رفقایش در یک پادشاهی از هم پاشیده ماجراجویی می کنند به امید اینکه سرانجام انگلستان را متحد کنند .

دانلود فیلم

تتریس – Tetris 2023 زیرنویس فارسی

تتریس – Tetris 2023

داستان به شهرت رسیدن بازی ویدئویی محبوب تتریس است هنک راجرز تاجر و الکسی پاژیتنوف خالق این بازی در اتحاد جماهیر شوروی با هم متحد می شوند و برای فراگیر شدن این بازی همه چیز را به خطر می اندازند .

دانلود فیلم