ژانر‌ها: تاریخی

ماموریت مجنو – Mission Majnu 2023 زیرنویس فارسی

ماموریت مجنو – Mission Majnu 2023

داستان فیلم در در دهه 1970 میلادی اتفاق می‌ افتد و در مورد یک جاسوس هندی است که ماموریتی مرگبار را برای افشای برنامه مخفیانه تسلیحات هسته ‌ای در قلب پاکستان انجام می ‌دهد جایی که باید بین زندگی حرفه ‌ای و شخصی خود با نامزد نابینایش نسرین تعادل برقرار کند . . .

بابیلون – Babylon 2022 زیرنویس فارسی

بابیلون – Babylon 2022

این فیلم داستان یک بازیگر جوان به نام منی تورس را روایت می کند که در دهه 1920 در هالیوود به دنبال شغل است و کارش را به عنوان دستیار شروع می کند .

دانلود فیلم

به نقل از او – She Said 2022 زیرنویس فارسی

به نقل از او – She Said 2022

داستان فیلم براساس واقعیت بوده و در مورد دو خبرنگار به نام های مگان توهی و جودی کانتور است که در مجله نیویورک تامیز فعالیت کرده و به افشای سو استفاده جنسی هاروی واینستین از زنان پرداختند در نهایت این اتفاق سبب راه ‌اندازی جنبش می تو شده و دهه‌ ها سکوت در مورد موضوع تجاوز جنسی در هالیوود را از بین برد .

دانلود فیلم

آمستردام – Amsterdam 2022 زیرنویس فارسی

آمستردام – Amsterdam 2022

در دهه سی میلادی سه دوست که شاهد قتلی هستند خود مظنون قتل به شمار می آیند آنها یکی از تکان دهنده ترین توطئه ‌های تاریخ آمریکا را کشف می ‌کنند .

دانلود فیلم

زن پادشاه – The Woman King 2022 زیرنویس فارسی

زن پادشاه – The Woman King 2022

حماسه ای تاریخی با الهام از وقایع واقعی که در پادشاهی داهومی یکی از قدرتمندترین ایالت های آفریقا در قرن هجدهم و نوزدهم رخ داده است .

دانلود فیلم

شمشیرا – Shamshera 2022 زیرنویس فارسی

شمشیرا – Shamshera 2022

در شهرکازا یک قبیله جنگجو توسط شوود سینگ مستبد بی رحم زندانی برده و شکنجه می شود شمشرا اسطوره ای برای قبیله خود است که بی امان برای آزادی و کرامت قبیله خود می جنگد .

دانلود فیلم

امپراتور پریتویراج – Samrat Prithviraj 2022 زیرنویس فارسی

امپراتور پریتویراج – Samrat Prithviraj 2022

فیلم درباره داستان زندگی پادشاه هندو پریتویراج چاوهان و مبارزه وی با محمد غوری سلطان غزنی که روی قهرمان بودن و بی باک بودن پریتیواج تمرکز دارد بعد از اینکه وی با یک دختر از قلمروی دیگر بدون اجازه والدینش ازدواج می کند دشمنان وی تصمیم می گیرند با یک دیگر متحد شوند و وی را از میان بردارند .

دانلود فیلم

مرد شمالی – The Northman 2022 زیرنویس فارسی

مرد شمالی – The Northman 2022

داستان این فیلم در ایسلند و در اوایل قرن دهم میلادی رخ می دهد و زندگی شاهزاده ای اهل شمال اروپا را روایت می کند که به دنبال انتقام برای مرگ پدرش است .

دانلود فیلم

مکبث – Macbeth 2015 زیرنویس فارسی

مکبث – Macbeth 2015

داستان فیلم در مرود ژنرال مکبث است که همسر جاه طلبش او را برای خیانت به پادشاه دانکن و بدست آوردن تاج و تخت ترغیب می کند . . .

دانلود فیلم

زره پوش – Ironclad 2011 زیرنویس فارسی

زره پوش – Ironclad 2011

در قرن 13 میلادی گروهی از شوالیان انگلیسی سعی دارند از قلعه‌ ی روچستر در مقابل حمله ارتشیان شاه جان ظالم دفاع کنند

دانلود فیلم