ژانر‌ها: تاریخی

فراری – Ferrari 2023 زیرنویس فارسی

فراری – Ferrari 2023

زندگی ‌نامه‌ ی انزو فراری غول خودرو سازی که تعریف دوباره ی از ماشین اسپورت ایتالیایی ارائه دادند و عملا مسابقات فرمول یک را پایه گذاری کردند .

دانلود فیلم

قاتلین ماه کامل – Killers Of The Flower Moon 2023 زیرنویس فارسی

قاتلین ماه کامل – Killers Of The Flower Moon 2023

داستان در دهه 20 میلادی روایت می ‌شود زمانی که اعضای ملت اوسیج تحت شرایط مرموزی به قتل می ‌رسند برای همین تحقیقات گسترده ‌ای توسط سازمان فدرال آغاز می ‌شود که جی ادگار هوور نیز در آن دخیل است .

دانلود فیلم

جامعه برفی – Society Of The Snow 2023 زیرنویس فارسی

جامعه برفی – Society Of The Snow 2023

هواپیمای یک تیم راگبی بر روی یخچالی در رشته کوه آند سقوط می کند معدود مسافرانی که از حادثه جان سالم به در می برند خود را در یکی از سخت ترین محیط های جهان برای زنده ماندن می بینند .

اوپنهایمر – Oppenheimer 2023 زیرنویس فارسی

اوپنهایمر – Oppenheimer 2023

داستان این فیلم با تمرکز روی جولیوس رابرت اوپنهایمر به ماجرای گروهی از دانشمندان پروژه‌ ی منهتن می‌ پردازد که بمب‌ های اتم استفاده‌ شده در شهرهای هیروشیما و ناکازاکی کشور ژاپن را برای ارتش آمریکا تولید کردند .

دانلود فیلم

ژان دو باری – Jeanne Du Barry 2023 زیرنویس فارسی

ژان دو باری – Jeanne Du Barry 2023

داستان زندگی ژان بکو دختر نامشروع یک خیاط مستمند در سال 1743 که به دربار لوئی پانزدهم رسید و تبدیل به آخرین معشوقه‌ ی او شد .

دانلود فیلم

آخرین پادشاهی : هفت پادشاه باید بمیرند – The Last Kingdom : Seven Kings Must Die 2023 زیرنویس فارسی

آخرین پادشاهی : هفت پادشاه باید بمیرند – The Last Kingdom : Seven Kings Must Die 2023

پس از مرگ پادشاه ادوارد اوترد از ببانبورگ و رفقایش در یک پادشاهی از هم پاشیده ماجراجویی می کنند به امید اینکه سرانجام انگلستان را متحد کنند .

دانلود فیلم

تتریس – Tetris 2023 زیرنویس فارسی

تتریس – Tetris 2023

داستان به شهرت رسیدن بازی ویدئویی محبوب تتریس است هنک راجرز تاجر و الکسی پاژیتنوف خالق این بازی در اتحاد جماهیر شوروی با هم متحد می شوند و برای فراگیر شدن این بازی همه چیز را به خطر می اندازند .

دانلود فیلم

آدمکش بوستون – Boston Strangler 2023 زیرنویس فارسی

آدمکش بوستون – Boston Strangler 2023

لورتا مک لافلین گزارشگری بود که اولین بار قتل ها را به هم مرتبط کرد و داستان خفقان آلود بوستون را افشا کرد او و ژان کول تبعیض جنسیتی اوایل دهه 1960 را به چالش کشیدند تا از بد نام ترین قاتل سریالی شهر گزارش تهیه کنند .

دانلود فیلم

منطقه ی مورد نظر – The Zone Of Interest 2023 زیرنویس فارسی

منطقه ی مورد نظر – The Zone Of Interest 2023

داستان فرمانده اردوگاه آشویتس رودولف هاس و همسرش هدویگ که سعی دارند در خانه و باغ کنار اردوگاه یک زندگی رویایی برای خانواده ‌شان بسازند .

ماموریت مجنو – Mission Majnu 2023 زیرنویس فارسی

ماموریت مجنو – Mission Majnu 2023

داستان فیلم در در دهه 1970 میلادی اتفاق می‌ افتد و در مورد یک جاسوس هندی است که ماموریتی مرگبار را برای افشای برنامه مخفیانه تسلیحات هسته ‌ای در قلب پاکستان انجام می ‌دهد جایی که باید بین زندگی حرفه ‌ای و شخصی خود با نامزد نابینایش نسرین تعادل برقرار کند . . .

دانلود فیلم