ژانر‌ها: ترسناک

معصوم – Immaculate 2024 زیرنویس فارسی

معصوم – Immaculate 2024

داستان سیسیلیا زنی معتقد و با ایمان که با آغوشی گرم به صومعه ‌ای زیبا و معروف در حومه یکی از شهرهای ایتالیا دعوت می ‌شود اما خیلی زود متوجه می ‌شود خانه جدیدش رازهای ترسناک و شومی در خود جای داده .

شنا در شب – Night Swim 2024 زیرنویس فارسی

شنا در شب – Night Swim 2024

داستان خانواده ‌ای که به خانه ‌ای جدید نقل مکان می‌ کنند غافل از آنکه خانه راز شومی دارد و نیرویی شیطانی در استخر خانه آزاد می ‌شود .

روز شکرگزاری – Thanksgiving 2023 زیرنویس فارسی

روز شکرگزاری – Thanksgiving 2023

پس از پایان شورش جمعه سیاه یک قاتل مرموز زادگاه خود را به وحشت می اندازد .

دانلود فیلم

سناریوی رویایی – Dream Scenario 2023 زیرنویس فارسی

سناریوی رویایی – Dream Scenario 2023

مرد بخت برگشته ای ناگهان در خواب میلیون ها نفر ظاهر می شود و با این اتفاق عجیب زندگی اش زیرو رو می شود با حضور کابوس وار او در خواب های دیگران او مجبور می شود با شهرت ناگهانی خود مواجه شود .

دانلود فیلم

پنج شب در کنار فردی – Five Nights At Freddy’s 2023 زیرنویس فارسی

پنج شب در کنار فردی – Five Nights At Freddy’s 2023

یک نگهبان امنیتی مشکل دار در یک پیتزا فروشی شروع به کار می کند در اولین شب کارش او متوجه می شود که گذر از شیفت شب در آنجا چندان آسان نخواهد بود .

دانلود فیلم

جن‌ گیر : معتقد – The Exorcist : Believer 2023 زیرنویس فارسی

جن‌ گیر : معتقد – The Exorcist : Believer 2023

داستان دو دختر که در جنگلی ناپدید می ‌شوند و پس از سه روز بر می‌گردند اما هیچ چیز یادشان نمی‌ آید برای همین پدر یکی از دو دختر به سراغ کریس مک‌ نیل می‌ رود زنی که پنجاه سال پیش زندگی‌ اش توسط اتفاقی که برای دخترش افتاد برای همیشه عوض شد .

دانلود فیلم

اره 10 – Saw X 2023 زیرنویس فارسی

اره 10 – Saw X 2023

جان کرامر در آزاردهنده ‌ترین قسمت از فیلم ‌های « اره » که میان رویدادهای قسمت اول و دوم قرار گرفته و فصل ناگفته شخصی ‌ترین بازی جیگسا را بررسی می‌ کند بازگشته است جان بیمار و نا امید به مکزیک سفر می‌ کند تا . . .

دانلود فیلم

قاتل تمام عیار – Totally Killer 2023 زیرنویس فارسی

قاتل تمام عیار – Totally Killer 2023

پس از کشته شدن مادرش در روز هالووین یک نوجوان شورشی به سال 1987 سفر می کند و در آنجا باید قاتل جوان را متوقف کند و قبل از اینکه برای همیشه در گذشته گرفتار شود به خط زمان واقعی خود بازگردد .

دانلود فیلم

راهبه 2 – The Nun II 2023 زیرنویس فارسی

راهبه 2 – The Nun II 2023

در سال 1956 میلادی ، چهار سال پس از وقایع کلیسای سنت کارتا در فرانسه یک کشیش کشته می‌ شود و به نظر می ‌رسد روحی شیطانی در حال گسترش است حال خواهر آیرین بار دیگر باز می‌ گردد و با نیروی شیطانی والاک راهبه روبرو می‌ شود .

دانلود فیلم

هیچ‌ کس نجاتت نخواهد داد – No One Will Save You 2023 زیرنویس فارسی

هیچ‌ کس نجاتت نخواهد داد – No One Will Save You 2023

داستان دختری که در خانه کودکی ‌اش به تنهایی زندگی می‌ کند اما مهمانی نا خوانده غیر زمینی وارد خانه ‌اش شده و حالا باید با او بجنگد و زنده بماند .

دانلود فیلم