ژانر‌ها: جنایی

سرقت – Lift 2024 زیرنویس فارسی

سرقت – Lift 2024

داستان یک دزد ماهر و شریک سابق ‌اش که با هم نقشه ‌ای می‌ کشند تا شمش ‌های طلایی به ارزش صد میلیون دلار را که در حال جا به ‌جایی با یک هواپیمای 777 مسافر بری می ‌باشد بدزدند .

دانلود فیلم

حیوان – Animal 2023 زیرنویس فارسی

حیوان – Animal 2023

داستان درباره ی پسریست که عاشق پدرش می باشد ولی پدرش به دلیل مشغله کاری که در دنیای خلاف و مافیا دارد نمی تواند به او توجه کند و حالا پسرش برای حل مسائل خانوادگی و نجات پدرش وارد دنیای مافیا می شود تا حداقل بتواند از خانواده اش در برابر دشمنان محافظت کند و در این میان هنوز پدرش به او بی توجهی می کند .

دانلود فیلم

آناتومی یک سقوط – Anatomy Of A Fall 2023 زیرنویس فارسی

آناتومی یک سقوط – Anatomy Of A Fall 2023

زنی به نام ساندرا که یک نویسنده آلمانی است همسر فرانسوی‌ اش ساموئل و پسر 11 ساله‌ شان دنیل را دنبال می‌ کند که در شهری دور افتاده در رشته‌ کوه‌ های آلپ فرانسه زندگی می‌ کنند وقتی جسد بی‌ جان ساموئل کنار کلبه آن‌ ها و روی برف کشف می‌ شود پلیس باید روشن کند که آیا این مرد دست به خود کشی زده یا به قتل رسیده .

دانلود فیلم

آدم کُش – The Killer – 2023 زیرنویس فارسی

آدم کُش – The Killer – 2023

در مورد یک قاتل تنها ، خونسرد و حرفه ‌ای است که همیشه در سایه منتظر هدف بعدی خود می ‌باشد اما در این میان پس از یک شکست فاجعه ‌بار که سرنوشت او را عوض می کند همه چیز تغییر کرده و او گرفتار یک تعقیب و گریز خطرناک می ‌شود چرا که درگیر جنگی همه جانبه با کار فرمایان خود می شود .

دانلود فیلم

قاتلین ماه کامل – Killers Of The Flower Moon 2023 زیرنویس فارسی

قاتلین ماه کامل – Killers Of The Flower Moon 2023

داستان در دهه 20 میلادی روایت می ‌شود زمانی که اعضای ملت اوسیج تحت شرایط مرموزی به قتل می ‌رسند برای همین تحقیقات گسترده ‌ای توسط سازمان فدرال آغاز می ‌شود که جی ادگار هوور نیز در آن دخیل است .

دانلود فیلم

سوداگران درد – Pain Hustlers 2023 زیرنویس فارسی

سوداگران درد – Pain Hustlers 2023

لیزا رویای زندگی بهتری را برای خود و دخترش در سر می پروراند بنابراین او در یک داروخانه ورشکسته شغلی پیدا می کند .

دانلود فیلم

لئو – Leo 2023 زیرنویس فارسی

لئو – Leo 2023

پارتیبان یک کافه دار مهربان در کشمیر است وقتی با یک باند اراذل و اوباش مقابله می کند مورد توجه یک کارتل مواد مخدر قرار می گیرد که مدعی هستند زمانی او عضو آنها بوده است .

دانلود فیلم

خزنده – Reptile 2023 زیرنویس فارسی

خزنده – Reptile 2023

بعد از قتل وحشیانه‌ ی یک مشاور املاک جوان ، یک کارآگاه سخت‌ کوش سعی می‌ کند حقیقت را در یک پرونده‌ ای که هیچ چیز آن طور که به نظر نمی‌ رسد پیدا کند و با این کار خیالاتش در زندگی خود را خراب می‌ کند .

دانلود فیلم

جانِ جان – Jaane Jaan 2023 زیرنویس فارسی

جانِ جان – Jaane Jaan 2023

یک مادر مجرد و دخترش مرتکب جنایتی می شوند در حالی که پلیس در حال تحقیقات است همسایه آن ها که یک معلم است تصمیم می گیرد در مخفی کردن حقیقت به آن ها کمک کند .

دانلود فیلم

قصاص – Retribution 2023 زیرنویس فارسی

قصاص – Retribution 2023

یکی از مدیران بانک در حالی که فرزندانش را به سمت مدرسه می برد تهدید به بمب گذاری می شود که در صورت توقف و پیاده شدن ماشینش منفجر می شود .

دانلود فیلم