ژانر‌ها: درام

زیر پاریس – Under Paris 2024 زیرنویس فارسی

زیر پاریس – Under Paris 2024

پاریس برای اولین بار میزبان مسابقات قهرمانی سه گانه استقامت در رودخانه سن شده است خانم دانشمندی متوجه می شود کوسه عظیم الجثه ای در اعماق رودخانه شنا می کند و باید با کمک پلیس رودخانه جلوی حمام خون را بگیرد .

اطلس – Atlas 2024 زیرنویس فارسی

اطلس – Atlas 2024

داستان در آینده ‌ای تیر و تار روایت می ‌شود زمانی که یک سرباز هوش مصنوعی به این نتیجه می ‌رسد که برای پایان یافتن جنگ باید نسل بشر را نابود کند .

دانلود فیلم

مرد ساده‌ لوح – The Fall Guy 2024 زیرنویس فارسی

مرد ساده‌ لوح – The Fall Guy 2024

کلت سیورز بدلکاری است که برای حفظ سلامت جسمی و روانی خود یک سال زودتر این شغل را رها می کند اما زمانی که ستاره یک فیلم پر هزینه ناپدید می ‌شود او مجددا به صحنه باز می گردد .

دانلود فیلم

آرتور شاه – Arthur The King 2024 زیرنویس فارسی

آرتور شاه – Arthur The King 2024

داستان یک ورزشکار مسابقات ماجراجویانه که در زمان مسابقات جهانی به سگی به‌ نام آرتور بر می ‌خورد که او و گروه ‌اش را تا پایان مسابقات همراهی می‌ کند .

دانلود فیلم

چلنجرز – Challengers 2024 زیرنویس فارسی

چلنجرز – Challengers 2024

تاشی یک قهرمان سابق تنیس است که پس از اینکه در یکی از مسابقات خود دچار مصدومیت شدیدی می شود به مدت طولانی از میادین کناره گیری می کند در همین حین سعی می کند تا مربیگری شخصی به نام آرت را بر عهده گرفته و او را به یکی از بهترین بازیکنان گرند اسلم دنیا تبدیل کند پس از شکست های متوالی آرت ، تاشی او را در یکی از پایین ترین سطح های مسابقات تنیس ثبت نام می کند تا با قهرمانی دوباره انگیز و امید را به او بازگرداند همه چیز به خوبی پیش می رود تا زمانی که آرت در یک مسابقه مجبور است با معشوقه سابق تاشی یعنی پاتریک روبرو شود .

تصور با تو بودن – The Idea Of You 2024 زیرنویس فارسی

تصور با تو بودن – The Idea Of You 2024

فیلم داستان سولن مادر مجرد چهل ساله ای است که درگیر رابطه ‌ای عاشقانه‌ و غیر منتظره با هایس کمپل می‌ شود هایس خواننده ‌ی اصلی گروه موسیقی ماه اوت داغ‌ ترین گروه پسرانه ‌ی حال حاضر دنیاست .

وزارت جنگ ناجوانمردانه – The Ministry Of Ungentlemanly Warfare 2024 زیرنویس فارسی

وزارت جنگ ناجوانمردانه – The Ministry Of Ungentlemanly Warfare 2024

ارتش بریتانیا یک گروه کوچکی از سربازان بسیار ماهر را استخدام می کند تا در طول جنگ جهانی دوم در برابر نیروهای نازی ها اعتصاب کنند

دانلود فیلم

ماه سرکش – قسمت دوم : زخم‌ زننده – Rebel Moon – Part Two : The Scargiver 2024 زیرنویس فارسی

ماه سرکش – قسمت دوم : زخم‌ زننده – Rebel Moon – Part Two : The Scargiver 2024

در ادامه قسمت اول کورا و مبارزان باقی‌ مانده به همراه مردم آماده می‌ شوند تا از ولت در برابر حکومت دفاع کنند در همین زمان که حکومت راهی می‌ شود تا جلوی شورش در حال رشد را بگیرد مبارزان با گذشته‌ شان رو به‌ رو می‌ شوند و انگیزه‌ شان برای جنگیدن آشکار می‌ شود .

دانلود فیلم

میدان – Maidaan 2024 زیرنویس فارسی

میدان – Maidaan 2024

با الهام از سید عبدالرحیم مربی و مدیر تیم ملی فوتبال هند که به عنوان معمار فوتبال هند شناخته می شود و دوران طلایی فوتبال هند را بین سالهای 1956 – 1962 روایت می‌ کند .

دانلود فیلم