ژانر‌ها: درام

فراری – Ferrari 2023 زیرنویس فارسی

فراری – Ferrari 2023

زندگی ‌نامه‌ ی انزو فراری غول خودرو سازی که تعریف دوباره ی از ماشین اسپورت ایتالیایی ارائه دادند و عملا مسابقات فرمول یک را پایه گذاری کردند .

دانلود فیلم

دانکی – Dunki 2023 زیرنویس فارسی

دانکی – Dunki 2023

داستان فیلم درباره ی پنج نفر می باشد که می خواهند به هر طریقی که شده به لندن سفر کنند ولی با مشکلات زیادی مواجع می شوند سپس تصمیم می گیرند به صورت غیر قانونی از کشور خارج شوند و ماجرای خطرناکشان شروع می شود .

ماه سرکش قسمت اول – فرزند آتش – Rebel Moon – Part One : A Child Of Fire 2023 زیرنویس فارسی

ماه سرکش قسمت اول – فرزند آتش – Rebel Moon – Part One : A Child Of Fire 2023

مردم یک کهکشان زن جوانی را می فرستند تا به دنبال جنگجویانی از سیارات دیگر بگردد تا از ارتش های ظالمی که مستعمره صلح آمیز آنها را وحشت زده کرده ‌اند کمک بگیرند .

دانلود فیلم

آناتومی یک سقوط – Anatomy Of A Fall 2023 زیرنویس فارسی

آناتومی یک سقوط – Anatomy Of A Fall 2023

زنی به نام ساندرا که یک نویسنده آلمانی است همسر فرانسوی‌ اش ساموئل و پسر 11 ساله‌ شان دنیل را دنبال می‌ کند که در شهری دور افتاده در رشته‌ کوه‌ های آلپ فرانسه زندگی می‌ کنند وقتی جسد بی‌ جان ساموئل کنار کلبه آن‌ ها و روی برف کشف می‌ شود پلیس باید روشن کند که آیا این مرد دست به خود کشی زده یا به قتل رسیده .

دانلود فیلم

حیوان – Animal 2023 زیرنویس فارسی

حیوان – Animal 2023

داستان درباره ی پسریست که عاشق پدرش می باشد ولی پدرش به دلیل مشغله کاری که در دنیای خلاف و مافیا دارد نمی تواند به او توجه کند و حالا پسرش برای حل مسائل خانوادگی و نجات پدرش وارد دنیای مافیا می شود تا حداقل بتواند از خانواده اش در برابر دشمنان محافظت کند و در این میان هنوز پدرش به او بی توجهی می کند .

دانلود فیلم

دنیا را پشت سر بگذار – Leave The World Behind 2023 زیرنویس فارسی

دنیا را پشت سر بگذار – Leave The World Behind 2023

داستان در مورد خانواده ای است که برای تفریح به خانه اجاره ‌ای مجللی می ‌روند اما با از کار افتادن تمام وسایل الکترونیکی و از راه رسیدن دو غریبه به خانه همه چیز رنگ تاریک و هراس آوری به خود می‌ گیرد .

دانلود فیلم

سالتبرن – Saltburn 2023 زیرنویس فارسی

سالتبرن – Saltburn 2023

یک دانشجوی دانشگاه آکسفورد مجذوب دنیای فریبنده و اشرافی هم کلاسی خود می ‌شود که او را به ملک سالتبرن دعوت کرده تا یک تابستان فراموش ‌نشدن را برای او رقم بزند .