ژانر‌ها: درام

لوتر : سقوط خورشید – Luther : The Fallen Sun 2023 زیرنویس فارسی

لوتر : سقوط خورشید – Luther : The Fallen Sun 2023

جان لوتر کارآگاه باهوش اما دست و پا چلفتی از زندان بیرون می ‌رود تا یک قاتل زنجیره ‌ای سادیستی را که لندن را وحشت زده می‌ کند تعقیب کند .

دانلود فیلم

آخرین رقص جادویی مایک – Magic Mike’s Last Dance 2023 زیرنویس فارسی

آخرین رقص جادویی مایک – Magic Mike’s Last Dance 2023

روایت گر داستان ‌های مایک لین است که پس از آشنا شدن با فردی ثروتمند به لندن سفر می‌ کند تا به آموزش رقاصانی با استعداد بپردازد ماجرا به گونه ‌ای پیش می ‌رود که . . .

کلاهبردار – Sharper 2023 زیرنویس فارسی

کلاهبردار – Sharper 2023

در مورد یک خانواده کوچک و ثروتمند در شهر نیویورک است که به تدریج توسط فاش شدن رازها دروغ ‌ها و همچنین کلاهبرداری از هم می ‌پاشد .

دانلود فیلم

پاتان – Pathaan 2023 زیرنویس فارسی

پاتان – Pathaan 2023

پس از اینکه روابط هند و پاکستان بهم می ریزد دولت پاکستان تصمیم می گیرد با یک تروریست دلال به نام جیم همکاری کند و کشور هند را به زانو در بیاورد جیم نیز یک ارتشی سابق هندی هست که بسیار مهارت دارد و تصمیم می گیرد یک حمله ی چند جانبه به واسطه ی یک ویروس قدرتمند به هند وارد کند ولی در این میان پاتان قصد دارد هر طور که شده جلویش را بگیرد .

ماموریت مجنو – Mission Majnu 2023 زیرنویس فارسی

ماموریت مجنو – Mission Majnu 2023

داستان فیلم در در دهه 1970 میلادی اتفاق می‌ افتد و در مورد یک جاسوس هندی است که ماموریتی مرگبار را برای افشای برنامه مخفیانه تسلیحات هسته ‌ای در قلب پاکستان انجام می ‌دهد جایی که باید بین زندگی حرفه ‌ای و شخصی خود با نامزد نابینایش نسرین تعادل برقرار کند . . .

بابیلون – Babylon 2022 زیرنویس فارسی

بابیلون – Babylon 2022

این فیلم داستان یک بازیگر جوان به نام منی تورس را روایت می کند که در دهه 1920 در هالیوود به دنبال شغل است و کارش را به عنوان دستیار شروع می کند .

دانلود فیلم

اسم من گوویندا هست – Govinda Naam Mera 2022 زیرنویس فارسی

اسم من گوویندا هست – Govinda Naam Mera 2022

گویندا واگماره که زندگی اش را بین زن و دوست دخترش تقسیم می کند توسط برادر ناتنی یک افسر فاسد و یک مافیای مواد تحت فشار قرار می گیرد .

نهنگ – The Whale 2022 زیرنویس فارسی

نهنگ – The Whale 2022

داستان یک معلم گوشه گیر انگلیسی که از چاقی شدید رنج می برد و تلاش می کند برای آزمودن آخرین شانسش مجددا با دختر نوجوانش ارتباط برقرار کند .

برنده 2 جایزه اسکار

دانلود فیلم

رولد دالز ماتیلدا موزیکال – Roald Dahl’s Matilda The Musical 2022 زیرنویس فارسی

رولد دالز ماتیلدا موزیکال – Roald Dahl’s Matilda The Musical 2022

داستان فیلم در مورد دختری خارق العاده به نام ماتیلدا است که دارای ذهنی تیزبین و تخیلی فوق ‌العاده است او با شجاعت تمام در برابر والدین ستمگر و همچنین معلم سرکوبگر خود می ‌ایستد تا زندگی‌ اش را به شکلی معجزه ‌آسا تغییر دهد .