ژانر‌ها: رزمی

خشم – Sanak 2021 زیرنویس فارسی

خشم – Sanak 2021

در یک گروگان گیری سیاسی در یک بیمارستان ویوان و همسرش ناخواسته وارد این بازی می شوند حال آنها در تلاش هستند تا با کمک پلیس هم جان خود و هم بقیه مردم رو نجات بدهند . . .

دانلود فیلم

خداحافظ – Khuda Haafiz 2020 زیرنویس فارسی

خداحافظ – Khuda Haafiz 2020

یک زوج تازه ازدواج کرده به نام سمیر و نرگس در پی رکورد اقتصادی جهانی در سال 2008 تصمیم می گیرند برای بهبود وضع اقتصادی و اشتغال به کشور نعمان سفر کنند ولی نرگس به محض ورود به نعمان به طرز اسرار آمیزی ناپدید می شود . . .

دانلود فیلم

ایپ من 4 – Ip Man 4 : The Finale 2019 زیرنویس فارسی

ایپ من 4 – Ip Man 4 : The Finale 2019

استاد بزرگ کنگ فو ایپ به آمریکا سفر می کند جایی که دانش آموزش با افتتاح کردن یک مدرسه جامعه هنرهای رزمی محلی را نگران کرده است . . .

دانلود فیلم

جنگلی – Junglee 2019 زیرنویس فارسی

جنگلی – Junglee 2019

یک کهنه سرباز به نام راج به خانه‌ی پدری خود باز می‌ گردد تا از فیل‌ هایی که در آنجا می‌ باشند مراقبت کند اما او خودش و فیل‌ ها را در معرض حمله‌ی گروهی مزدور می‌ بیند که . . .

دانلود فیلم

تهدید سه گانه – Triple Threat 2019 زیرنویس فارسی

تهدید سه گانه – Triple Threat 2019

هنگامی که یک میلیاردر با نفوذ اقداماتی را علیه یک باند تبهکار انجام می‌ دهد آنها تصمیم می‌ گیرند که دختر او را به قتل برسانند در این میان گروهی از مبارزان حرفه‌ ای استخدام می‌شوند تا از کشته شدن آن دختر جلوگیری کنند .

دانلود فیلم

کثیف – Furie 2019 زیرنویس فارسی

کثیف – Furie 2019

زنی به نام های فونگ که قبلاً در یک باند تبه‌کار عضویت داشته پس از به دنیا آوردن اولین فرزند خود تصمیم می‌گیرد که یک زندگی آرام و به دور از جرم و جنایت را در نواحی ییلاقی ویتنام آغاز ‌کند اما او پس از ربوده شدن دخترش توسط قاچاقچیان انسان تصمیم می‌گیرد که . . .

دانلود فیلم

استاد زد : میراث ایپ من – Master Z : The Ip Man Legacy 2018 زیرنویس فارسی

استاد زد : میراث ایپ من – Master Z : The Ip Man Legacy 2018

داستان بعد از اتفاقات قسمت سوم فیلم ایپ من جریان دارد در حالی که استاد چئونگ چی در باشگاه خود از ایپ من شکست می‎خورد سبک خود را متواضعانه در مقابل ایپ من کنار می ‎گذارد اما او بعد از مبارزه با یک خارجی قدرتمند به دردسر می‎افتد .

دانلود فیلم

شرخر – The Debt Collector 2018 زیرنویس فارسی

شرخر – The Debt Collector 2018

داستان در مورد یک استاد هنرهای رزمی می باشد که برای خلافکاران کار می کند و طلب آنها را از بدهکاران با زور می گیرد اما در یکی از ماموریت های خود همه چیز طبق پیشبینی قبلی او اتفاق نمی افتد . . .

دانلود فیلم

کیک بوکسور : تلافی – Kickboxer : Retaliation 2018 زیرنویس فارسی

کیک بوکسور : تلافی – Kickboxer : Retaliation 2018

کورت اسلون یک سال پس از وقایع Kickboxer : Vengeance قول داده است هرگز به تایلند برنگردد با این حال در حالی که برای یک عنوان MMA آماده می شود او خود را آرام می کند و این بار به عنوان زندانی به تایلند بازگشته است . . .

دانلود فیلم