ژانر‌ها: عاشقانه

جای تو یا جای من – Your Place Or Mine 2023 زیرنویس فارسی

جای تو یا جای من – Your Place Or Mine 2023

داستان دو دوست صمیمی که از راه دور زندگی یکدیگر را تغییر می دهند چراکه یکی از آنها تصمیم می گیرد به دنبال یک رویای مادام العمر باشد و دیگری داوطلب می شود تا پسر نوجوانش را تحت مراقبت داشته باشد .

شما مردم – You People 2023 زیرنویس فارسی

شما مردم – You People 2023

این برنامه یک زوج جدید و خانواده‌هایشان را دنبال می‌کند که خود را در حال بررسی عشق مدرن و پویایی خانواده در میان فرهنگ ‌های متضاد انتظارات اجتماعی و تفاوت ‌های نسلی می ‌بینند .

عروسی شاتگانی – Shotgun Wedding 2022 زیرنویس فارسی

عروسی شاتگانی – Shotgun Wedding 2022

زوجی در هنگام رفتن به‌ ماه عسل توسط مجرمان ربوده می شوند در روند نجات خانواده های خود آنها دوباره کشف می کنند که چرا در وهله اول عاشق شده اند .

دانلود فیلم

استخوان ‌ها و همه‌ چیز – Bones And All 2022 زیرنویس فارسی

استخوان ‌ها  و همه‌ چیز – Bones And All 2022

مارن سالی که در جستجوی پدری که هرگز ملاقات نکرده است به یک سفر می رود تا بفهمد چرا اصرار به کُشتن مردمی را دارد که او را دوست دارند .

دانلود فیلم

پلیس من – My Policeman 2022 زیرنویس فارسی

پلیس من – My Policeman 2022

داستان فیلم در دهه 50 میلادی اتفاق می افتد و داستان پلیس همجنسگرایی به نام تام برجس را روایت می کند که درحالی که با یک متصدی موزه به نام پاتریک هزلوود در رابطه است با یک معلم به نام ماریون تیلور ازدواج می کند رازی که آن ها پنهان نگه داشته اند احتمال دارد زندگی همه را خراب کند .

بلیطی به بهشت – Ticket To Paradise 2022 زیرنویس فارسی

بلیطی به بهشت – Ticket To Paradise 2022

داستان زوجی مطلقه که با هم متحد می شوند و به بالی سفر می کنند تا دخترشان را از انجام همان اشتباهی که فکر می کردند 25 سال پیش مرتکب شده بودند بازدارند .

سه هزار سال حسرت – Three Thousand Years Of Longing 2022 زیرنویس فارسی

سه هزار سال حسرت – Three Thousand Years Of Longing 2022

داستان فیلم در خصوص زنی تنها و ناراحت می ‌باشد این زن متعلق به انگلستان است و در سفر خود به ترکیه یک بطری باستانی را کشف می ‌کند هنگامی که این بطری را باز می ‌کند جنی ظاهر می‌ شود و این جن از زن می ‌خواهد که سه آرزوی خود را اعلام کند این زن تصمیم می ‌گیرد که . . .

دانلود فیلم