ژانر‌ها: عاشقانه

حسابی درگیر حرفات شدم – Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya 2024 زیرنویس فارسی

حسابی درگیر حرفات شدم – Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya 2024

یک مهندس رباتیک به نام آرین که در یافتن عشق حقیقی ناکام مانده عاشق دختری بی ‌نقص به نام سیفرا می ‌شود ولی خیلی زود متوجه می‌ شود او در واقع یک ربات است .

ارتقا یافته – Upgraded 2024 زیرنویس فارسی

ارتقا یافته – Upgraded 2024

آنا یک کارآموز هنری مشتاق است که در آخرین لحظه توسط رئیس فوق ‌العاده ‌اش به یک سفر کاری در لندن دعوت می ‌شود و با ویلیام جذاب و ثروتمند در هواپیما ملاقات می‌ کند .

دختر رویایی 2 – Dream Girl 2 2023 زیرنویس فارسی

دختر رویایی 2 – Dream Girl 2 2023

کرم در تلاش است تا در ماتورا یک زندگی جدی داشته باشد و عاشق پاری می شود ولی زندگی تصمیم گرفته او را جدی نگیرد در طی وقایعی کرم تبدیل به پوجا می شود و زندگی اش بیشتر آشفته می شود .

دانلود فیلم

هیچ مشکلی نیست – No Hard Feelings 2023 زیرنویس فارسی

هیچ مشکلی نیست – No Hard Feelings 2023

مدی در آستانه‌ ی از دست دادنه خانه‌ اش است تا اینکه یک آگهی استخدام جذاب پیدا می‌ کند والدین پسری 19 ساله و درون گرا به دنبال کسی هستند تا بتواند پسرشان را برای رفتن به دانشگاه آماده بکند او به اندازه‌ ی یک تابستان فرصت دارد تا آن پسر را آماده کند .

قرمز ، سفید و آبی سلطنتی – Red, White & Royal Blue 2023 زیرنویس فارسی

قرمز ، سفید و آبی سلطنتی – Red, White & Royal Blue 2023

زمانی که خصومت بین پسر رئیس جمهور آمریکا و شاهزاده انگلستان باعث شکر آب شدن روابط دو کشور می‌ شود حالا آنها مجبور می‌ شوند تا با هم در ظاهر آشتی کنند اما ماجرا عمق بیشتری پیدا می‌ کند .

هیاهو – Bawaal 2023 زیرنویس فارسی

هیاهو – Bawaal 2023

یک معلم به نام آجی با وجود اینکه شخصی معمولی است با جار زدن ها و تبلیغات مختلف چهره و تصویری جذاب از خودش بین مردم ثبت کرده است وی با دختری به نام نیشا ازدواج می کند ولی متوجه می شود که نیشا دچار صرع است و ممکن است به آبروی او لطمه بزند .

دانلود فیلم

اشتباه من – My Fault 2023 زیرنویس فارسی

اشتباه من – My Fault 2023

نوح باید شهر دوست پسر و دوستانش را ترک کند و به عمارت شوهر ثروتمند جدید مادرش نقل مکان کند او با نیک برادر ناتنی جدیدش آشنا می شود آنها مخفیانه دیوانه وار عاشق می شوند .

زندگی‌ های گذشته – Past Lives 2023 زیرنویس فارسی

زندگی‌ های گذشته – Past Lives 2023

نورا و هه سونگ دوستان دوران کودکی هم هستند که پس از مهاجرت خانواده نورا این دو از هم جدا می شوند اکنون پس از گذشت بیست سال آنها دوباره با یکدیگر ملاقات می کنند .

دانلود فیلم