ژانر‌ها: علمی-تخیلی

جواب منفی – Nope 2022 زیرنویس فارسی

جواب منفی – Nope 2022

پس از سقوط یک شی عجیب از آسمان به یک مزرعه که منجر به مرگ پدر خانواده می ‌شود خواهر و برادری به نام ‌های اوج و امرالد تلاش می ‌کنند تا شواهدی مبنی بر وجود یک شی پرنده ناشناس که بر روی رفتار انسان ‌ها و حیوانات تاثیر می ‌گذارد پیدا کرده و . . .

دانلود فیلم

دنیای ژوراسیک قلمرو – Jurassic World Dominion 2022 زیرنویس فارسی

دنیای ژوراسیک قلمرو – Jurassic World Dominion 2022

چهار سال پس از نابودی ایزا نابلار دایناسورها اکنون در کنار انسان ها در سراسر جهان زندگی و شکار می کنند این تعادل شکننده آینده را تغییر می ‌دهد و یک ‌بار برای همیشه تعیین می ‌کند که آیا انسان ‌ها قرار است شکارچیان برتر سیاره‌ باقی بمانند یا ترسناک‌ ترین مخلوقات تاریخ در عصر جدید پیروز خواهند شد .

دانلود فیلم

ترون : میراث – TRON: Legacy 2010 زیرنویس فارسی

ترون : میراث – TRON: Legacy 2010

پسر مردی که یک دنیای مجازی را خلق کرده به دنبال پدرش می گردد و نهایتا از همان دنیای دیجیتالی سر در می آورد او در میابد که چیزی که پدرش ساخته به پلیدی گراییده است .

دانلود فیلم

ترون – TRON 1982 زیرنویس فارسی

ترون – TRON 1982

فیلم درباره ی هکری است که در دنیای کامپیوتر گیر افتاده است و مجبور است برای حفظ جان خود مبارزه کند و در این بین یک برنامه امنیتی به کمک او می آید .

پیشتازان فضا فرای فضای ناشناخته – Star Trek Beyond 2016 زیرنویس فارسی

پیشتازان فضا فرای فضای ناشناخته – Star Trek Beyond 2016

خدمه‌ی سفینه‌ ی اینترپرایز در هنگام کاوش دورترین نقاط فضا با دشمنی بی‌ رحم مواجه می‌ شوند که آنها و تمام موجودیت فدراسیون سیارات را در بوته‌ ی آزمایش قرار می‌ دهد .

دانلود فیلم

تبدیل‌ شوندگان : نیمه تاریک ماه – Transformers : Dark Of The Moon 2011 زیرنویس فارسی

تبدیل‌ شوندگان : نیمه تاریک ماه – Transformers : Dark Of The Moon 2011

اتوبوت ها از وجود یک فضاپیما که در کره ماه مخفی شده آگاه می شوند و اکنون سعی دارند زودتر از دسپتیکون ها به آن رسیده و به رازهایش پی ببرند .

دانلود فیلم

جنایات آینده – Crimes Of The Future 2022 زیرنویس فارسی

جنایات آینده – Crimes Of The Future 2022

نگاهی عمیق به آینده ای نه چندان دور که در آن بشر در حال یادگیری سازگاری با محیط مصنوعی خود است این تکامل انسان ها را فراتر از حالت طبیعی خود و به سمت دگردیسی سوق می دهد که ساختار بیولوژیکی آنها را تغییر می دهد .

سرباز جهانی : احیا – Universal Soldier : Regeneration 2009 زیرنویس فارسی

سرباز جهانی : احیا – Universal Soldier : Regeneration 2009

هنگامی که تروریست ها بوسیله بمب هسته ای دنیا را تهدید و به وحشت انداختند تنها امیدواری جهانیان و انسان ها به سرباز جهانی لوک دورو است که دنیا را نجات دهد .

دانلود فیلم

پیشتازان فضا : فیلم متحرک – Star Trek : The Motion Picture 1979 زیرنویس فارسی

پیشتازان فضا : فیلم متحرک – Star Trek : The Motion Picture 1979

قرن بیست و سوم خبرهای رسیده از مقر فرماندهی استارفلیت در سن فرانسیسکو حاکی از هجوم نیروهای عظیم ابری شکلی به سوی زمین است فرمانده کرک فرماندهی سفینه ی قدیمی اینتر پرایز را برای مقابله با این هجوم به عهده می گیرد .

دانلود فیلم