aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

تهاجم – The Invasion 2007
همراه با نسخه دوبله پارسی

تهاجم – The Invasion 2007

خلاصه داستان :بیماری مسری مرموزی دنیا را تهدید می کند روانپزشکی اهل واشینگتن به نام کارول بنل ریشه ی این بیماری را در موجودات فضایی کشف می کند و در می یابد که تنها راه نجات بشر از شر بیماری در وجود پسرش است او به کمک همکارش بن دریسکول باید راهی برای درمان این بیماری پیدا کند پیش از این که همه ی دنیا نابود شود . . .

مردان ایکس : روزهای گذشته آینده – X-Men Days Of Future Past 2014
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :گروه ایکس-من ولورین را به زمان گذشته می‌ فرستد تا با تغییر وقایع در گذشته از سرنوشت بدی که در انتظار انسان‌ ها و جهش‌ یافته‌ ها است جلوگیری کند .

مردان ایکس : کلاس اول – X-Men : First Class 2011
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :قبل از اینکه چارلز ژاویر و اریک لنشر به نام‌ های پروفسور ایکس و مغناطیس مشهور شوند دو مرد جوان بودند که به قدرت‌ های به خصوصشان پی می بردند قبل از اینکه به دشمنان قسم خورده تبدیل شوند آن‌ ها بهترین دوستان یکدیگر بودند و به همراه دیگر جهش یافتگان در مقابل بزرگترین تهدید جهان صف آرایی کردند و در همان زمان بود که اولین اختلافات در بین آن دو شکل گرفت .

مردان ایکس : ولورین – X-Men Origins : Wolverine 2009
همراه با نسخه دوبله پارسی

مردان ایکس : ولورین – X-Men Origins : Wolverine 2009

خلاصه داستان :در این قسمت ما شاهد سال‌ های ابتدایی زندگیِ جیمز لوگان رقابت او با برادرش ویکتور کرید خدمت برای نیروهای ویژه Weapon X و آزمایش‌ هایی که او را تبدیل به جهش‌ یافته‌ ای به نام ولورین کرد هستیم .

مردان ایکس : آخرین ایستادگی – X-Men : The Last Stand 2006
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :دولت انسان‌ ها درمانی برای جهش‌ یافته‌ ها پیدا می‌ کند در این بین جین گری به شخصیتی تاریک‌ تر و غیر قابل‌ کنترل به نام فونیکس تبدیل شده و با مگنیتو متحد می‌ شوند که این اتحاد موجب افزایش درگیری‌ ها میان ایکس من می‌ شود .

مردان ایکس 2 : مردان متحد – X2 : X-Men United 2003
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :زمانی که سرهنگ ویلیام استریکر افسری که ضد جهش‌ یافته‌ هاست پروفسور ایکس را می‌ رباید و به آکادمی حمله می‌ کند گروه ایکس-من برای متوقف کردنِ او باید با دشمن دیرینه‌ ی خود یعنی مگنیتو متحد شوند .

جنگ ستارگان : قسمت چهارم – امیدی جدید – Star Wars : Episode IV A New Hope 1977
جز 250 فیلم برتر با رتبه 28
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :در این فیلم لوک اسکای واکر در حالی که سعی‌ بر نجات پرنسس لیا دارد با گروهی متشکل از یک خلبان یک شوالیه جدای یک ووکی و دو ربات برای نجات کهکشان در مقابل ایستگاه نابودگر جدید امپراطوری هم‌ تیمی می‌ شود .

برنده 6 جایزه اسکار و 1 جایزه گلدن گلوب

مرد پولادین – Man Of Steel 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

مرد پولادین – Man Of Steel 2013

خلاصه داستان :کودکی که از یک سیاره بیگانه در حال نابودی به زمین فرستاده شده است توسط والدین جدید زمینی اش بزرگ می شود گرچه زندگی معمولی به عنوان یک خبرنگار دارد اما زمانی می رسد که مجبور می شود از قدرت های خارق العاده ای که نسبت به انسان ها دارد برای مقابله با افراد شرور استفاده کند .

بازگشت سوپرمن – Superman Returns 2006
همراه با نسخه دوبله پارسی

بازگشت سوپرمن – Superman Returns 2006

خلاصه داستان :سوپرمن بعد از نبردی با ژنرال زاد که منجر به نابودی سیاره اش کریپتون می شود تلاش می کند تا دریابد غیر از خودش کس دیگری نیز نجات یافته است یا خیر به همین دلیل شش سال از دنیا دور می می ماند زمانی که باز می گردد در می یابد که دنیا به قهرمانی چون او دیگر نیازی ندارد و محبوبش لوا لین نیز در غیاب او صاحب معشوق و زندگی تازه ای شده است همزمان دشمن قدیمی او لکس لاتور شیطان صفت نیز که به تازگی از زندان آزاد شده سرگرم طراحی نقشه های پلید تازه ای است سوپرمن برای نجات دنیا و به چنگ آوردن عشق محبوب پیشین خود ناچار به مبارزه در دو جبهه می شود .

سوپرمن 3  – Superman III 1983

سوپرمن 3 – Superman III 1983

خلاصه داستان :راس وبستر غول تجارت قهوه با استفاده از تکه ای کریپتونیک سعی می کند سوپرمن را نابود کند اما فقط موفق می شود شخصیت مثبت او را از بین ببرد و . . .