aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جانوران شگفت ‌انگیز : اسرار دامبلدور – Fantastic Beasts : The Secrets Of Dumbledore 2022
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :پروفسور آلبوس دامبلدور متوجه می شود که جادوگری قدرتمند و خبیث به نام گلرت گریندل والد در تلاش است تا کنترل دنیای جادوگران را به دست گیرد او که می داند به تنهایی قادر به متوقف کردن او نیست هدایت تیمی بی پروا از جادوگران و ساحران را به نیوت اسکامر واگذار می کند .

جنگ ستارگان 8 : آخرین جدال – Star Wars : Episode VIII – The Last Jedi 2017
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :این فیلم به عنوان هشتمین قسمت در مجموعه فیلم‌ های جنگ ستارگان به شمار می‌ رود در این قسمت ری به همراه با فین ، لوک اسکای‌‌ واکر و پو به سفر حماسی خود ادامه می‌ دهند .

خبر داغ – Scoop 2006

خبر داغ – Scoop 2006

خلاصه داستان :یک دانشجوی روزنامه نگاری آمریکایی در لندن داستان مهمی را افشا می کند و با وقوع این حادثه با یک اشراف زاده وارد رابطه می شود .

دنیای مردگان : تکامل – Underworld : Evolution 2006

خلاصه داستان :ویکتور کشته شده است و سلن که تخصص اش کشتن گرگینه هاست و کینه عمیقی از آنها به دل دارد به همراه مایکل که یک موجود چند نژادی است در فرار از دست خون آشامان هستند از سوی دیگر تنها فرمانروای خون آشام ها مارکوس اکنون از خواب برخواسته و تبدیل به یک هیولای قدرتمند شده . . .

بازگشت به عقب – Backtrack 2015
همراه با نسخه دوبله پارسی

بازگشت به عقب – Backtrack 2015

خلاصه داستان :ذهن روانشناسی به نام پیتر باوئر هنگامی که می فهمد همه ی بیمارانش در واقع خیالی و ارواح بوده اند دچار آشفتگی می‌ شود .

دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی – Doctor Strange In The Multiverse Of Madness 2022

خلاصه داستان :دکتر استفان استرنج یک طلسم ممنوعه می زند که دریچه ای را به چند جهان باز می کند با این حال تهدیدی ظاهر می شود که ممکن است برای گروه او بسیار بزرگ باشد .

بره – Lamb 2021

بره – Lamb 2021

خلاصه داستان :داستان زوج جوان بدون فرزندی است که در یکی از روستاهای ایسلند زندگی می‌ کنند یک روز در اصطبل خانه نوزاد عجیب و مرموزی پیدا می‌ کنند آنها در ابتدا از این اتفاق بسیار خوشحال می‌ شوند اما . . .

آجر بزرگ طلایی – Big Gold Brick 2022

آجر بزرگ طلایی – Big Gold Brick 2022

خلاصه داستان :داستان نویسنده نوپا ساموئل لیستون و تجربیات او با فلوید دورو پدر مرموز و میانسال دو فرزند که ساموئل را برای نوشتن زندگی نامه خود به خدمت می گیرد .

47 رونین – 47Ronin 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

47 رونین – 47Ronin 2013

خلاصه داستان :کای جنگجویی است که به اویشی رهبر 47 رونین می پیوندد تا از رئیسشان که به آنها خیانت کرده انتقام بگیرند . . .

اختراع دروغ – The Invention Of Lying 2009

اختراع دروغ – The Invention Of Lying 2009

خلاصه داستان :داستان فیلم در مورد نویسنده ای است که در دنیایی زندگی می کند که دروغ گفتن معنا ندارد و اکنون او با کارهایش دروغ را برای مردم اختراع می کند و مفهوم دروغ را عرضه می کند . . .