aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

ترول – Troll 2022

ترول – Troll 2022

خلاصه داستان :همه چیز از بیدار شدن یک موجود افسانه ‌ای به نام ترول در رشته‌ کوه‌‌ های نروژ آغاز می‌ گردد در همین حال گروهی از قهرمانان گرد هم می ‌آیند تا به مبارزه با این هیولا بپردازند طولی نمی‌ کشد که . . .

ناخدا و فرمانده : آخر دنیا – Master And Commander : The Far Side Of The World 2003
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :سال 1805 اروپا به اشغال نیروهای ناپلئون درآمده و فقط نیروی دریایی بریتانیاست که مانع از پیروزی کامل او است در آب های آمریکای جنوبی ناخدا جک ابری فرمانده اچ.ام.اس سورپرایز دستور گرفته کشتی نظامی فرانسوی اشرون را که منطقه را زیر نظر دارد تسخیر یا غرق کند .

برنده 2 جایزه اسکار

ماهی بزرگ – Big Fish 2003
همراه با نسخه دوبله پارسی

ماهی بزرگ – Big Fish 2003

خلاصه داستان :پدری که در طول زندگی اش عاشق قصه گویی بوده و همواره قصه های شیرینی از زندگی خود برای روایت کردن دارد و پسری که تمام قصه های پدر را زاییده ذهن او و کذب می داند و از اینکه همواره در طول زندگی اش مجبور بوده به این داستانهای دروغین گوش بدهد خسته شده او فکر می کند که هیچ چیز از زندگی واقعی پدرش نمی داند . . .

گروه ضربت – S.W.A.T. 2003
همراه با نسخه دوبله پارسی

گروه ضربت – S.W.A.T. 2003

خلاصه داستان :یک دلال مواد مخدر بزرگ که زندانی شده است جایزه ای 100 میلیون دلاری تعیین می کند برای هر کسی که او را از زندان آزاد کند اکنون تنها تیم ویژه با سلاح ها و تاکتیک های منحصر به فرد است که می تواند جلوی این اتفاق را بگیرد .

سرزمین رویاها – Slumberland 2022

سرزمین رویاها – Slumberland 2022

خلاصه داستان :دختر جوانی با کمک موجودی عظیم الجثه که نیمه انسان و نیمه هیولاست در سرزمینی رویایی به دنبال پدر گمشده اش است

عقاب – The Eagle 2011
همراه با نسخه دوبله پارسی

عقاب – The Eagle 2011

خلاصه داستان :در سال 140 پس از میلاد مسیح بیست سال است که لژیون نهم امپراطوری رم در کوهستان های اسکاتلند بدون هیچ اثری ناپدید شده و اکنون فرمانده ی جوان سپاه رم با نام مارکوس آکویلا از سوی امپراطوری مامور شده تا معمای این رخداد و سرنوشت فرمانده ی لژیون که پدرش بوده را گره گشایی کند او به همراه برده ای انگلیسی به نام اسکا روانه ارتفاعات کالدونیای اسکاتلند می شود تا در آنجا نشان لژیون نهم و همچنین پدرش را پیدا کند اما این سفر طولانی و خطرناک خواهد بود .

مردان ایکس : روزهای گذشته آینده – X-Men Days Of Future Past 2014
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :گروه ایکس-من ولورین را به زمان گذشته می‌ فرستد تا با تغییر وقایع در گذشته از سرنوشت بدی که در انتظار انسان‌ ها و جهش‌ یافته‌ ها است جلوگیری کند .

مردان ایکس : کلاس اول – X-Men : First Class 2011
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :قبل از اینکه چارلز ژاویر و اریک لنشر به نام‌ های پروفسور ایکس و مغناطیس مشهور شوند دو مرد جوان بودند که به قدرت‌ های به خصوصشان پی می بردند قبل از اینکه به دشمنان قسم خورده تبدیل شوند آن‌ ها بهترین دوستان یکدیگر بودند و به همراه دیگر جهش یافتگان در مقابل بزرگترین تهدید جهان صف آرایی کردند و در همان زمان بود که اولین اختلافات در بین آن دو شکل گرفت .

کونان ویرانگر – Conan The Destroyer 1984

کونان ویرانگر – Conan The Destroyer 1984

خلاصه داستان :شاهزاده جهنا توسط ساحر دستگیر شده است بنابراین تارامیس ملکه شر ( که می خواهد به قربانی جهنا و تاج و تخت را برای همیشه ) می پرسد از کانن برای یافتن او و او را به قلعه کانن می پذیرد چرا که تارامیس دارای قدرت های جادویی و در نتیجه او تنها فردی است که قادر به عشق مرده خود را در زندگی به ارمغان می آورد .

افسون ‌نزده – Disenchanted 2022

افسون ‌نزده – Disenchanted 2022

خلاصه داستان :ده سال بعد از زندگی خوشبختانه ژیزل خوشبختی را زیر سال می برد و ناخواسته زندگی افراد در دنیای واقعی و آندالاسیا را زیر و رو می کند .