ژانر‌ها: ماجراجویی

ماه سرکش – قسمت دوم : زخم‌ زننده – Rebel Moon – Part Two: The Scargiver 2024 زیرنویس فارسی

ماه سرکش – قسمت دوم : زخم‌ زننده – Rebel Moon – Part Two: The Scargiver 2024

در ادامه قسمت اول کورا و مبارزان باقی‌ مانده به همراه مردم آماده می‌ شوند تا از ولت در برابر حکومت دفاع کنند در همین زمان که حکومت راهی می‌ شود تا جلوی شورش در حال رشد را بگیرد مبارزان با گذشته‌ شان رو به‌ رو می‌ شوند و انگیزه‌ شان برای جنگیدن آشکار می‌ شود .

دوشیزه – Damsel 2024 زیرنویس فارسی

دوشیزه – Damsel 2024

داستان یک دوشیزه که موافقت می‌کند تا با شاهزاده ‌ای زیبا رو ازدواج کند اما پس از مدتی متوجه می ‌شود که خانواده سلطنتی تنها برای قربانی کردن و پرداخت یک بدهی باستانی او را انتخاب کرده ‌اند .

دانلود فیلم

تل ماسه : بخش دو – Dune : Part Two 2024 زیرنویس فارسی

تل ماسه : بخش دو – Dune : Part Two 2024

پل آتریدس با فریمن‌ ها متحد می ‌شود تا از کسانی که خانواده‌ اش را نابود کرده ‌اند انتقام بگیرد او در مواجهه با انتخابی بین عشق و سرنوشت جهان سعی می‌ کند از آینده ‌ای تاریک جلوگیری کند که فقط خودش می ‌تواند پیش ‌بینی کند .

دانلود فیلم

فضانورد – Spaceman 2024 زیرنویس فارسی

فضانورد – Spaceman 2024

داستان فضانوردی که پس از یک سال دوری از خانه برای ماموریت اش نگران زندگی ‌اش بر روی زمین می ‌شود و حالا با کمک موجودی باستانی که در سفینه ‌اش پیدا کرده .

دانلود فیلم

مادام وب – Madame Web 2024 زیرنویس فارسی

مادام وب – Madame Web 2024

داستان زن جوانی به‌ نام کاساندرا وب که به قدرت دیدن آینده دست پیدا می‌ کند و حالا مجبور است با اتفاقاتی از گذشته‌ اش رو به‌ رو شود در این مسیر با سه زن جوان آشنا می‌ شود که تقدیر نیرومندی در پیش دارند البته اگر از زمان حال که برایشان بسیار خطرناک و مرگبار است نجات پیدا کنند .

دانلود فیلم

شاگرد ببر – The Tiger’s Apprentice 2024 زیرنویس فارسی

شاگرد ببر – The Tiger’s Apprentice 2024

پسر جوانی در سانفرانسیسکو با ببری سخنگو به نام آقای هو آشنا می شود و متوجه می شود که او آخرین نفر در صف طولانی نگهبانان است که از ققنوس باستانی در برابر شروران محافظت می کند .

دانلود فیلم

اوریون و تاریکی – Orion And The Dark 2024 زیرنویس فارسی

اوریون و تاریکی – Orion And The Dark 2024

اوریون پسرکی است که از خیلی چیزها می ترسد اما بزرگ ترین ترسش تاریکی است تاریکی او را با خودش به سفری شبانه می برد تا به او نشان دهد تنها چیزی که باید از آن ترسید خود ترس است .

دانلود فیلم

جنگنده – Fighter 2024 زیرنویس فارسی

جنگنده – Fighter 2024

پس از یک حمله خطرناک به مرز های هندی توسط یک شخص بسیار خطرناک اکنون نیروی هوایی کشور هندوستان دست به ماموریتی دشوار می زنند .

پاندای کونگ ‌فوکار 4 – Kung Fu Panda 4 2024 زیرنویس فارسی

پاندای کونگ ‌فوکار 4 – Kung Fu Panda 4 2024

پس از آنکه پو قرار شد رهبر معنوی دره صلح شود حالا باید جنگجوی اژدهای جدیدی پیدا کند و آموزش دهد در همین زمان یک جادوگر قصد دارد تمام دشمن‌ های قبلی پو که آن ‌ها را به دنیای ارواح فرستاده بود برگرداند . . .