aRadClubbb

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

جهت سفارش فیلم و سریال (خرید و دریافت لینک دانلود ) به صفحات مجازی ما مراجعه کنید.  

گشت و گذار در جنگل – Jungle Cruise 2021

گشت و گذار در جنگل – Jungle Cruise 2021

خلاصه داستان :فرانک به همراه لیلی و برادرش مک‌ گرگور به ماموریتی می‌روند تا یک درخت جادویی که قدرت‌ های شفا بخشی دارد را پیدا کنند در این ماجراجویی آنها باید با حیوانات وحشی و رقیب آلمانی ‌شان بجنگند .

ولورین – The Wolverine 2013
همراه با نسخه دوبله پارسی

ولورین – The Wolverine 2013

خلاصه داستان :لوگان در ژاپن به سر می برد و در آنجا با سامورایی ها درگیر می شود و نبردی حماسی برای او رقم می خورد که زندگی او را برای همیشه تحت تاثیر قرار میدهد . . .

شاهزاده‌ی پارسی : شن‌ های زمان – Prince Of Persia : The Sands Of Time 2010
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :داستان یک پسر بچه فقیر در ایران قرن ششم است که به سبب نشان دادن دلاوری های بسیار در جنگ توسط پادشاه ایران بعنوان ولیعهد انتخاب می شود پس از مدتی شاهزاده دستان با همکاری شاهزاده خانم تهمینه اقدام به پس گرفتن شن های زمان که هدیه ای از جانب خدایان بوده و قابلیت کنترل زمان را دارد از دست نجیب زاده خائنی به نام نظام می نماید نظام برادر پادشاه است و تصمیم دارد توسط شن‌ های زمان . . .

کاپیتان آمریکا : سرباز زمستان – Captain America : The Winter Soldier 2014
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :کاپیتان آمریکا در پی یافتن و تثبیت جایگاهش در دنیای جدید است و با نبردها و چالش‌های قدیم در قالب شخصیتی جدید به نام ماموری از شوروی سابق به نام سرباز زمستان نمایان می‌شود . . .

کاپیتان آمریکا : اولین انتقام جو – Captain America : The First Avenger 2011
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :سال 1942 آمریکا به تازگی وارد جنگ جهانی دوم شده و استیو راجرز که در امتحان ورودی ارتش قبول نشده است در کمال نا امیدی به سر می برد اما وقتی که او برای یک پروژه سری داوطلب می شود همه چیز تغییر می کند او تحت یک آزمایش فوق سری قرار می گیرد و ناگهان بدن ضعیف او به طرزی باورنکردنی قدرتمند می شود . . .

مونریکر – Moonraker 1979
همراه با نسخه دوبله پارسی

مونریکر – Moonraker 1979

خلاصه داستان :یک سفینه ی فضایی هنگام پرواز آزمایشی ربوده می شود جیمز بانددر ماموریتش برای یافتن ردی از سفینه متوجه یک مرکز تحقیقات فضایی می شود در می یابد که این مرکز در اصل پوششی برای اعمال خلاف نابغه ی خبیثی به نام هوگو دراکس است . . .

اسپریت : نریان سیمارون – Spirit : Stallion Of The Cimarron
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :ایالات متحده نیمه ی قرن نوزدهم ماجرای اسبی به نام اسپریت که در یکی از اردوگاه های کوچک سواره نظام محبوس می شود اما به کمک سرخ پوستی شجاع به نام لیتل کریک می گریزد اسپریت خیلی زود دل باخته ی مادیان کوچک لیتل کریک ، رین می شود . . .

مردان ایکس : آخرالزمان – X-Men : Apocalypse 2016
همراه با نسخه دوبله پارسی

مردان ایکس : آخرالزمان – X-Men : Apocalypse 2016

خلاصه داستان :جنگ بزرگی بین ارتش کریپتونسول ها و مردان ایکس رخ می دهد که عامل این اتفاقات ظهور مردی از دل کویری در یکی از سیاره‌ های دور از کهکشان راشیل است که با قدرت مهار نشدنی اش جنگی به پا می کند که به نبرد آخرالزمان معروف است . . .

کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی – Captain America : Civil War 2016
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :دولت‌ های جهان قانونی را وضع می‌کنند که طی آن فعالیت‌ های تمامی ابرقهرمانان کنترل می‌شوند و آن‌ ها باید برای دولت آمریکا کار کنند کاپیتان آمریکا و مرد آهنی که در مورد این قانون نظرات متفاوتی دارند مقابل یکدیگر می‌ایستند . . .

مرد عنکبوتی : دور از خانه – Spider-Man : Far From Home 2019
همراه با نسخه دوبله پارسی

خلاصه داستان :پس از حوادث فیلم انتقام جویان : پایان بازی مرد عنکبوتی باید برای از بین بردن تهدیدات جدید، در دنیایی که برای همیشه تغییر کرده‌ است قدم بردارد اما . . .