ژانر‌ها: معمایی

دنیا را پشت سر بگذار – Leave The World Behind 2023 زیرنویس فارسی

دنیا را پشت سر بگذار – Leave The World Behind 2023

داستان در مورد خانواده ای است که برای تفریح به خانه اجاره ‌ای مجللی می ‌روند اما با از کار افتادن تمام وسایل الکترونیکی و از راه رسیدن دو غریبه به خانه همه چیز رنگ تاریک و هراس آوری به خود می‌ گیرد .

دانلود فیلم

روز شکرگزاری – Thanksgiving 2023 زیرنویس فارسی

روز شکرگزاری – Thanksgiving 2023

پس از پایان شورش جمعه سیاه یک قاتل مرموز زادگاه خود را به وحشت می اندازد .

دانلود فیلم

پنج شب در کنار فردی – Five Nights At Freddy’s 2023 زیرنویس فارسی

پنج شب در کنار فردی – Five Nights At Freddy’s 2023

یک نگهبان امنیتی مشکل دار در یک پیتزا فروشی شروع به کار می کند در اولین شب کارش او متوجه می شود که گذر از شیفت شب در آنجا چندان آسان نخواهد بود .

دانلود فیلم

اره 10 – Saw X 2023 زیرنویس فارسی

اره 10 – Saw X 2023

جان کرامر در آزاردهنده ‌ترین قسمت از فیلم ‌های « اره » که میان رویدادهای قسمت اول و دوم قرار گرفته و فصل ناگفته شخصی ‌ترین بازی جیگسا را بررسی می‌ کند بازگشته است جان بیمار و نا امید به مکزیک سفر می‌ کند تا . . .

دانلود فیلم

خزنده – Reptile 2023 زیرنویس فارسی

خزنده – Reptile 2023

بعد از قتل وحشیانه‌ ی یک مشاور املاک جوان ، یک کارآگاه سخت‌ کوش سعی می‌ کند حقیقت را در یک پرونده‌ ای که هیچ چیز آن طور که به نظر نمی‌ رسد پیدا کند و با این کار خیالاتش در زندگی خود را خراب می‌ کند .

دانلود فیلم

راهبه 2 – The Nun II 2023 زیرنویس فارسی

راهبه 2 – The Nun II 2023

در سال 1956 میلادی ، چهار سال پس از وقایع کلیسای سنت کارتا در فرانسه یک کشیش کشته می‌ شود و به نظر می ‌رسد روحی شیطانی در حال گسترش است حال خواهر آیرین بار دیگر باز می‌ گردد و با نیروی شیطانی والاک راهبه روبرو می‌ شود .

دانلود فیلم

جانِ جان – Jaane Jaan 2023 زیرنویس فارسی

جانِ جان – Jaane Jaan 2023

یک مادر مجرد و دخترش مرتکب جنایتی می شوند در حالی که پلیس در حال تحقیقات است همسایه آن ها که یک معلم است تصمیم می گیرد در مخفی کردن حقیقت به آن ها کمک کند .

دانلود فیلم

تایرون رو شبیه سازی کردند – They Cloned Tyrone 2023 زیرنویس فارسی

تایرون رو شبیه سازی کردند – They Cloned Tyrone 2023

ماجرای فیلم تایرون شبیه سازی شد از آن جایی شروع می‌ شود که یک روز صبح فونتین علی رغم گلوله‌ ای که شب گذشته باعث مرگ او شده بود بدون هیچ آسیبی از خواب بیدار می‌ شود همین موضوع او را وا می‌ دارد تا با همراهی دو فرد دیگر به بررسی علت این حادثه بپردازد .

دانلود فیلم

جعبه پرنده : بارسلونا – Bird Box : Barcelona 2023 زیرنویس فارسی

جعبه پرنده : بارسلونا – Bird Box : Barcelona 2023

پس از اینکه یک نیروی مرموز همه کسانی که آن را می‌ بینند از بین می‌ برد سباستین و دختر جوانش آنا سفر بقای خود را در خیابان‌ های متروک بارسلون آغاز می‌ کنند اما همان طور که سباستین با سایر بازماندگان برای رفتن به سمت یک پناه گاه امن متحد می‌ شود یک تهدید غیر منتظره و حتی شوم‌ تر خود را نشان می‌ دهد .

دانلود فیلم