ژانر‌ها: موسیقی

ویرد : داستان آل یانکویچ – Weird : The Al Yankovic Story 2022 زیرنویس فارسی

ویرد : داستان آل یانکویچ – Weird : The Al Yankovic Story 2022

تمام جنبه‌ های زندگی یانکوویچ را کند و کاو می‌ کند از اوج گرفتن برق ‌آسای او و مشهور شدن با موفقیت ‌های اولیه ‌ای مثل آهنگ ‌های « Eat It » و « Like A Surgeon » گرفته تا روابط عاشقانه ‌اش با افراد مشهور و سبک زندگی نا مناسب .

دانلود فیلم

قلب ‌های ارغوانی – Purple Hearts 2022 زیرنویس فارسی

قلب ‌های ارغوانی – Purple Hearts 2022

علی ‌رغم تفاوت ‌های فراوان کیسی یک خواننده و ترانه ‌سرا و لوک یک تفنگ دار دریایی مشکل ‌ساز صرفاً برای منافع نظامی ازدواج می ‌کنند .

الویس – Elvis 2022 زیرنویس فارسی

الویس – Elvis 2022

فیلم الویس نگاهی به زندگی ستاره افسانه ‌‎ای راک اند رول الویس پریسلی انداخته است او در دهه 1950 میلادی به شهرت رسید در حالی که رابطه ‌ای پیچیده‌ با مدیر خود سرهنگ تام پارکر داشت . . .

دانلود فیلم

کودا – CODA 2021 زیرنویس فارسی

کودا – CODA 2021

رابی تنها شخصی است که در میان اعضا خانواده‌اش توانایی شنیدن را دارد هنگامی‌که تجارت ماهی گیری خانوادگی‌شان به خطر می‌افتد وی می‌بایست با ترس ترک کردن خانواده و تحقق رویاهایش مواجه شود . . .

برنده 3 جایزه اسکار

دانلود فیلم

باهام ازدواج کن – Marry Me 2022 زیرنویس فارسی

باهام ازدواج کن – Marry Me 2022

یک سوپر استار پاپ لحظاتی قبل از عروسی ‌اش در باغ مدیسون اسکوئر توسط نامزدش که یک ستاره راک است رها می‌شود در عوض او با مردی که به صورت تصادفی از بین مردم انتخاب کرده ازدواج می‌ کند .

قایقی که راک پخش می‌کرد – The Boat That Rocked 2009 زیرنویس فارسی

قایقی که راک پخش می‌کرد – The Boat That Rocked 2009

داستان فیلم حکایت واقعی یک ایستگاه رادیویی غیر قانونی پخش موسیقی راک و پاپ در دهه 60-70 انگلیس است که از داخل یک کشتی به نام Pirate Radio Rock و از داخل آب های دریای شمال تهیه و پخش می شد و با مخالفت حکوت سلطنتی وقت بریتانیا همراه بود و کشمکش بین این رادیو که آن زمان بیش از 96% مردم به آن گوش می دادند یکی از جنبه های دیدنی این فیلم به یاد ماندنی است .

فراری‌ ها – The Runaways 2010 زیرنویس فارسی

فراری‌ ها – The Runaways 2010

سال 1975جون جت دختر جوانی است که آرزوی تشکیل یک گروه موسیقی به سبک راک اند رول که مخصوص دختران است را دارد اما سبک موسیقی او گیتار برقی است سبکی که در آن زمان مخصوص پسرا بوده و دخترا از گیتار معمولی استفاده می کردند او با کمک کیم فاولی موفق می شود تا گروه کوچکی آماده کند اما . . .

بزرگداشت – Respect 2021 زیرنویس فارسی

بزرگداشت – Respect 2021

این فیلم داستان واقعی زندگی آریتا فرانکلین را به تصویر می کشد از کودکی که در گروه کر کلیسای پدرش خوانندگی می‌کرد تا زمانی که تبدیل به یک ستاره‌ی بین المللی شد . . .