ژانر‌ها: موسیقی

دختران بد جنس – Mean Girls 2024 زیرنویس فارسی

دختران بد جنس – Mean Girls 2024

داستان دختری به ‌نام کیدی هرون که در مدرسه جدیدش عضو گروه پلاستیکی ‌ها می ‌شود و یکی از محبوب ‌ترین‌ های مدرسه می ‌شود اما تنها اشتباه ‌اش این است که عاشق پسری به ‌نام آرون ساموئلز می ‌شود که قبلا با رهبر گروه پلاستیکی ‌ها یعنی رجینا جورج در رابطه بوده .

داستان عاشقانه حقیقی – Satyaprem Ki Katha 2023 زیرنویس فارسی

داستان عاشقانه حقیقی – Satyaprem Ki Katha 2023

ساتیاپرم یک جوان طبقه متوسط است که عاشق یک دختر جوان به نام کاتا می شود که به دلیل بهم خوردن رابطه قبلی اش از آسیب روحی شدیدی رنج می برد او سعی می کند ایمان کاتا به عشق را برگرداند و خودش را به عنوان یک شخص لایق ثابت کند .

دانلود فیلم

ویرد : داستان آل یانکویچ – Weird : The Al Yankovic Story 2022 زیرنویس فارسی

ویرد : داستان آل یانکویچ – Weird : The Al Yankovic Story 2022

تمام جنبه‌ های زندگی یانکوویچ را کند و کاو می‌ کند از اوج گرفتن برق ‌آسای او و مشهور شدن با موفقیت ‌های اولیه ‌ای مثل آهنگ ‌های « Eat It » و « Like A Surgeon » گرفته تا روابط عاشقانه ‌اش با افراد مشهور و سبک زندگی نا مناسب .

دانلود فیلم

قلب ‌های ارغوانی – Purple Hearts 2022 زیرنویس فارسی

قلب ‌های ارغوانی – Purple Hearts 2022

علی ‌رغم تفاوت ‌های فراوان کیسی یک خواننده و ترانه ‌سرا و لوک یک تفنگ دار دریایی مشکل ‌ساز صرفاً برای منافع نظامی ازدواج می ‌کنند .

الویس – Elvis 2022 زیرنویس فارسی

الویس – Elvis 2022

فیلم الویس نگاهی به زندگی ستاره افسانه ‌‎ای راک اند رول الویس پریسلی انداخته است او در دهه 1950 میلادی به شهرت رسید در حالی که رابطه ‌ای پیچیده‌ با مدیر خود سرهنگ تام پارکر داشت . . .

دانلود فیلم