ژانر‌ها: هیجان انگیز

شنا در شب – Night Swim 2024 زیرنویس فارسی

شنا در شب – Night Swim 2024

داستان خانواده ‌ای که به خانه ‌ای جدید نقل مکان می‌ کنند غافل از آنکه خانه راز شومی دارد و نیرویی شیطانی در استخر خانه آزاد می ‌شود .

زنبوردار – The Beekeeper 2024 زیرنویس فارسی

زنبوردار – The Beekeeper 2024

پس از اینکه معلوم می شود قهرمان داستان عضو سابق یک سازمان قدرتمند و مخفی به نام زنبورداران است کمپین بی رحمانه انتقام گیری او ابعاد جدیدی پیدا می کند .

دانلود فیلم

آناتومی یک سقوط – Anatomy Of A Fall 2023 زیرنویس فارسی

آناتومی یک سقوط – Anatomy Of A Fall 2023

زنی به نام ساندرا که یک نویسنده آلمانی است همسر فرانسوی‌ اش ساموئل و پسر 11 ساله‌ شان دنیل را دنبال می‌ کند که در شهری دور افتاده در رشته‌ کوه‌ های آلپ فرانسه زندگی می‌ کنند وقتی جسد بی‌ جان ساموئل کنار کلبه آن‌ ها و روی برف کشف می‌ شود پلیس باید روشن کند که آیا این مرد دست به خود کشی زده یا به قتل رسیده .

دانلود فیلم

دنیا را پشت سر بگذار – Leave The World Behind 2023 زیرنویس فارسی

دنیا را پشت سر بگذار – Leave The World Behind 2023

داستان در مورد خانواده ای است که برای تفریح به خانه اجاره ‌ای مجللی می ‌روند اما با از کار افتادن تمام وسایل الکترونیکی و از راه رسیدن دو غریبه به خانه همه چیز رنگ تاریک و هراس آوری به خود می‌ گیرد .

دانلود فیلم

سالتبرن – Saltburn 2023 زیرنویس فارسی

سالتبرن – Saltburn 2023

یک دانشجوی دانشگاه آکسفورد مجذوب دنیای فریبنده و اشرافی هم کلاسی خود می ‌شود که او را به ملک سالتبرن دعوت کرده تا یک تابستان فراموش ‌نشدن را برای او رقم بزند .

روز شکرگزاری – Thanksgiving 2023 زیرنویس فارسی

روز شکرگزاری – Thanksgiving 2023

پس از پایان شورش جمعه سیاه یک قاتل مرموز زادگاه خود را به وحشت می اندازد .

دانلود فیلم

تایگر 3 – Tiger 3 2023 زیرنویس فارسی

تایگر 3 – Tiger 3 2023

مامور مخفی اویناش سینگ راتور که به نام تایگر در سازمان جاسوسی هند فعالیت دارد بعد از بیست سال خدمت با توطئه ای خیانت کار اعلام می شود و این خبر در کل کشور هند پخش می شود و حالا تایگر از کشورش می خواهد برای اثبات کردن بی گناهی اش به او کمک کند یا عواقب کار را ببیند .

دانلود فیلم

پنج شب در کنار فردی – Five Nights At Freddy’s 2023 زیرنویس فارسی

پنج شب در کنار فردی – Five Nights At Freddy’s 2023

یک نگهبان امنیتی مشکل دار در یک پیتزا فروشی شروع به کار می کند در اولین شب کارش او متوجه می شود که گذر از شیفت شب در آنجا چندان آسان نخواهد بود .

دانلود فیلم

بالرین – Ballerina 2023 زیرنویس فارسی

بالرین – Ballerina 2023

داستان فیلم در مورد یک محافظ سابق به نام اوک جو است که برای از دست دادن بهترین دوستش که نتوانسته از او محافظت کند عزادار است اکنون او می ‌خواهد به آخرین خواسته دوستش عمل کند یک انتقام شیرین .

دانلود فیلم

اره 10 – Saw X 2023 زیرنویس فارسی

اره 10 – Saw X 2023

جان کرامر در آزاردهنده ‌ترین قسمت از فیلم ‌های « اره » که میان رویدادهای قسمت اول و دوم قرار گرفته و فصل ناگفته شخصی ‌ترین بازی جیگسا را بررسی می‌ کند بازگشته است جان بیمار و نا امید به مکزیک سفر می‌ کند تا . . .

دانلود فیلم