ژانر‌ها: ورزشی

تکاپو – Hustle 2022 زیرنویس فارسی

تکاپو – Hustle 2022

داستان بسکتبالیستی که در حالی که در اسپانیا می باشد یک بازیکن خارق‌ العاده استریت‌ بال را کشف می‌ کند و این شانس را فرصتی برای بازگشت به NBA می‌ بیند . . .

دانلود فیلم

تیم میزبان – Home Team 2022 زیرنویس فارسی

تیم میزبان – Home Team 2022

داستان در مورد سرمربی نیواورلئان سنتز شان پیتون مربیگری تیم فوتبال کلاس ششم پسرش زمانی که پیتون برای کل فصل 2012 به دلیل نقشش در رسوایی بانتی گیت محروم شد .

دانلود فیلم

کبود شده – Bruised 2020 زیرنویس فارسی

کبود شده – Bruised 2020

روایت جکی عدالت مبارز بخت برگشته‌ ی مبارزات آزاد که در تنها مبارزه ای که بهتر از حریفیش عمل کرد شکست می خورد وقتی 6 سال پیش مانیِ 6 ساله پسری که سال‌ ها پیش از آنجا رفته بود به خانه‌ اش برمی گردد جکی باید . . .

دانلود فیلم

راکی بالبوآ – Rocky Balboa 2006 زیرنویس فارسی

راکی بالبوآ – Rocky Balboa 2006

سی سال پس از اولین حضور در رینگ مبارزه راکی بالبوآ از ادامه دادن به دوران بازنشستگی صرف نظر می‌کند و برای آخرین بار به منظور قرار گیری در مقابل میسون دیکسون دستکش‌ هایش را می‌ پوشد . . .

دانلود فیلم

راکی 5 – Rocky V 1990 زیرنویس فارسی

راکی 5 – Rocky V 1990

راکی به دلیل خطر ضربه ی مغزی دیگر قادر نیست در مسابقات بوکس شرکت کند او که بر اثر اتفاقاتی ورشکسته شده مربی گری بوکسور جوان تشنه ی شهرت تامی گانرا به عهده می گیرد . . .

دانلود فیلم

ویمبلدون – Wimbledon 2004 زیرنویس فارسی

ویمبلدون – Wimbledon 2004

یک تنیس باز حرفه ای به نام پیتر کلت اخیرا انگیزه اش را از دست داده و به رده ی 119 سقوط کرده خوشبختانه او با یک دختر جوان که او نیز یک بازیکن تنیس است آشنا می شود و به کمک او فرصتی می یابد تا دوباره بر روی قهرمانی تمرکز کند . . .

راکی 4 – Rocky IV 1985 زیرنویس فارسی

راکی 4 – Rocky IV 1985

آپولو کرید رقیب سابق و دوست فعلی راکی در مسابقه ای با ضربه ی چپ کوبنده ی بوکسوری غول پیکر از شوروی به نام ایوان دراگو بر زمین می افتد و می میرد راکی نیز عنوان خود را می گذارد تا بتواند در مسابقه ای غیر رسمی با دراگو ی آماتور در خود شوروی شرکت کند اما . . .

دانلود فیلم

برو هند! – Chak De! India 2012 زیرنویس فارسی

برو هند! – Chak De! India 2012

کبیر خان یک از بازیکنان تیم ملی هاکی هند است که طی ماجرایی او را محکوم به خیانت به تیم می کنند و او را از تیم اخراج می کنند و او برای بازگشت دوباره به وضعیت قبلی و محبوبیت دوباره خود مسئولیت مربیگری اولین تیم ملی هاکی زنان هند را در دست می گیرد اما . . .

راکی 3 – Rocky III 1982 زیرنویس فارسی

راکی 3 – Rocky III 1982

بعد از اینکه راکی از یکی از رقیبان سرسختش شکست می خورد آپولو کرید سعی می کند روحیه مبارزه او را از نو بسازد . . .

دانلود فیلم

راکی 2 – Rocky II 1979 زیرنویس فارسی

راکی 2 – Rocky II 1979

پائولو خواستار این است که یک بار دیگر با راکی مبارزه کرده و آبروی رفته خود را بازیابد از طرفی راکی که به تازگی با آدریان ازدواج کرده با مشکلات بی شمار و البته تازه ای دست و پنجه نرم می کند . . .

دانلود فیلم