ژانر‌ها: ورزشی

ایر – Air 2023 زیرنویس فارسی

ایر – Air 2023

داستان زندگی فروشنده کفش ، سانی واکارو و اینکه چگونه نایک را در دستیابی به بزرگترین ورزشکار تاریخ بسکتبال مایکل جردن رهبری کرد .

دانلود فیلم

کرید 3 – Creed III 2023 زیرنویس فارسی

کرید 3 – Creed III 2023

پنج سال پس از وقایع کرید 2 و تسلط بر دنیای بوکس آدونیس کرید در زندگی حرفه ‌ای و هم در زندگی خانوادگی خود موفق است اما هنگامی که یک دوست دوران کودکی و اعجوبه سابق بوکس به نام دام اندرسون پس از گذراندن یک دوره محکومیت طولانی در زندان دوباره بر می‌ گردد مشتاق می ‌شود تا ثابت کند که او سزاوار قهرمانی است .

دانلود فیلم

شناگران – The Swimmers 2022 زیرنویس فارسی

شناگران – The Swimmers 2022

از سوریه جنگ زده تا بازی های المپیک 2016 ریو دو خواهر جوان به عنوان پناهنده سفری دلخراش را آغاز می کنند و از مهارت های شنای خود برای قهرمانی استفاده می کنند .

تکاپو – Hustle 2022 زیرنویس فارسی

تکاپو – Hustle 2022

داستان بسکتبالیستی که در حالی که در اسپانیا می باشد یک بازیکن خارق‌ العاده استریت‌ بال را کشف می‌ کند و این شانس را فرصتی برای بازگشت به NBA می‌ بیند . . .

دانلود فیلم

تیم میزبان – Home Team 2022 زیرنویس فارسی

تیم میزبان – Home Team 2022

داستان در مورد سرمربی نیواورلئان سنتز شان پیتون مربیگری تیم فوتبال کلاس ششم پسرش زمانی که پیتون برای کل فصل 2012 به دلیل نقشش در رسوایی بانتی گیت محروم شد .

دانلود فیلم

پادشاه ریچارد – King Richard 2021 زیرنویس فارسی

پادشاه ریچارد – King Richard 2021

این فیلم نشان می دهد که دو ستاره ی تنیس ونوس و سرنا ویلیامز چگونه به موقعیتی که اکنون در آن حضور دارند رسیدند و مربی گری پدرشان ریچارد ویلیامز چه نقشی در این روند داشته است .

برنده 1 جایزه اسکار و 1 جایزه گلدن گلوب

دانلود فیلم

پرش – Chhalaang 2020 زیرنویس فارسی

پرش – Chhalaang 2020

فیلم پرش درباره ی یک سفر خنده دار و در عین حال الهام بخش از پسری به نام مونتو است که خطراتی و داستان های عجیبی در راهش قرار می گیرد . . .

دانلود فیلم

راه بازگشت – The Way Back 2020 زیرنویس فارسی

راه بازگشت – The Way Back 2020

این فیلم داستان یک بازیکن سابق بسکتبال را به تصویر می‌ کشد که زندگی انزوا گرانه‌ ای را در پیش گرفته است اما خیلی زود فرصتی به دست می‌ آورد که مربی‌ گری یک تیم را به عهده بگیرد طولی نمی‌ کشد که او با چالش‌ های گذشته‌ اش روبرو می‌ شود که . . .

دانلود فیلم