ژانر‌ها: ورزشی

چلنجرز – Challengers 2024 زیرنویس فارسی

چلنجرز – Challengers 2024

تاشی یک قهرمان سابق تنیس است که پس از اینکه در یکی از مسابقات خود دچار مصدومیت شدیدی می شود به مدت طولانی از میادین کناره گیری می کند در همین حین سعی می کند تا مربیگری شخصی به نام آرت را بر عهده گرفته و او را به یکی از بهترین بازیکنان گرند اسلم دنیا تبدیل کند پس از شکست های متوالی آرت ، تاشی او را در یکی از پایین ترین سطح های مسابقات تنیس ثبت نام می کند تا با قهرمانی دوباره انگیز و امید را به او بازگرداند همه چیز به خوبی پیش می رود تا زمانی که آرت در یک مسابقه مجبور است با معشوقه سابق تاشی یعنی پاتریک روبرو شود .

کرک : برنده بشی . . . زنده میمونی – Crakk : Jeetega . . . Toh Jiyegaa 2024 زیرنویس فارسی

کرک : برنده بشی . . . زنده میمونی – Crakk : Jeetega . . . Toh Jiyegaa 2024

داستان فیلم ماجرای مردی را نشان می دهد که چگونه از منطقه فقیر نشین شهر بمبئی وارد یکی از بزرگترین مافیا های کشور هند می شود و در آنجا باید با چالشی مرگ آسا روبه رو شود .

دانلود فیلم

پنجه آهنی – The Iron Claw 2023 زیرنویس فارسی

پنجه آهنی – The Iron Claw 2023

داستان واقعی برادران ون اریک که در اوایل دهه 80 میلادی در مسابقات حرفه ‌ای کشتی کج تاریخ ‌ساز شدند .

دانلود فیلم

ایر – Air 2023 زیرنویس فارسی

ایر – Air 2023

داستان زندگی فروشنده کفش ، سانی واکارو و اینکه چگونه نایک را در دستیابی به بزرگترین ورزشکار تاریخ بسکتبال مایکل جردن رهبری کرد .

دانلود فیلم

کرید 3 – Creed III 2023 زیرنویس فارسی

کرید 3 – Creed III 2023

پنج سال پس از وقایع کرید 2 و تسلط بر دنیای بوکس آدونیس کرید در زندگی حرفه ‌ای و هم در زندگی خانوادگی خود موفق است اما هنگامی که یک دوست دوران کودکی و اعجوبه سابق بوکس به نام دام اندرسون پس از گذراندن یک دوره محکومیت طولانی در زندان دوباره بر می‌ گردد مشتاق می ‌شود تا ثابت کند که او سزاوار قهرمانی است .

دانلود فیلم

شناگران – The Swimmers 2022 زیرنویس فارسی

شناگران – The Swimmers 2022

از سوریه جنگ زده تا بازی های المپیک 2016 ریو دو خواهر جوان به عنوان پناهنده سفری دلخراش را آغاز می کنند و از مهارت های شنای خود برای قهرمانی استفاده می کنند .

تکاپو – Hustle 2022 زیرنویس فارسی

تکاپو – Hustle 2022

داستان بسکتبالیستی که در حالی که در اسپانیا می باشد یک بازیکن خارق‌ العاده استریت‌ بال را کشف می‌ کند و این شانس را فرصتی برای بازگشت به NBA می‌ بیند . . .

دانلود فیلم

تیم میزبان – Home Team 2022 زیرنویس فارسی

تیم میزبان – Home Team 2022

داستان در مورد سرمربی نیواورلئان سنتز شان پیتون مربیگری تیم فوتبال کلاس ششم پسرش زمانی که پیتون برای کل فصل 2012 به دلیل نقشش در رسوایی بانتی گیت محروم شد .

دانلود فیلم

پادشاه ریچارد – King Richard 2021 زیرنویس فارسی

پادشاه ریچارد – King Richard 2021

این فیلم نشان می دهد که دو ستاره ی تنیس ونوس و سرنا ویلیامز چگونه به موقعیتی که اکنون در آن حضور دارند رسیدند و مربی گری پدرشان ریچارد ویلیامز چه نقشی در این روند داشته است .

دانلود فیلم