ژانر‌ها: کمدی

ریکی استانیکی – Ricky Stanicky 2024 زیرنویس فارسی

ریکی استانیکی – Ricky Stanicky 2024

داستان سه دوست صمیمی که در کودکی سعی می‌ کنند یک شوخی را عملی کنند اما شکست می‌ خورند و یک شخصیت خیالی به ‌نام ریکی استنیکی خلق می‌کنند تا از مخمصه فرار کنند حالا پس از بیست سال آن ‌ها هم چنان از ریکی خیالی به‌عنوان بهانه برای توجیه رفتار نابالغانه ‌شان استفاده می‌ کنند .

حسابی درگیر حرفات شدم – Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya 2024 زیرنویس فارسی

حسابی درگیر حرفات شدم – Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya 2024

یک مهندس رباتیک به نام آرین که در یافتن عشق حقیقی ناکام مانده عاشق دختری بی ‌نقص به نام سیفرا می ‌شود ولی خیلی زود متوجه می‌ شود او در واقع یک ربات است .

ارتقا یافته – Upgraded 2024 زیرنویس فارسی

ارتقا یافته – Upgraded 2024

آنا یک کارآموز هنری مشتاق است که در آخرین لحظه توسط رئیس فوق ‌العاده ‌اش به یک سفر کاری در لندن دعوت می ‌شود و با ویلیام جذاب و ثروتمند در هواپیما ملاقات می‌ کند .

اوریون و تاریکی – Orion And The Dark 2024 زیرنویس فارسی

اوریون و تاریکی – Orion And The Dark 2024

اوریون پسرکی است که از خیلی چیزها می ترسد اما بزرگ ترین ترسش تاریکی است تاریکی او را با خودش به سفری شبانه می برد تا به او نشان دهد تنها چیزی که باید از آن ترسید خود ترس است .

دانلود فیلم

دختران بد جنس – Mean Girls 2024 زیرنویس فارسی

دختران بد جنس – Mean Girls 2024

داستان دختری به ‌نام کیدی هرون که در مدرسه جدیدش عضو گروه پلاستیکی ‌ها می ‌شود و یکی از محبوب ‌ترین‌ های مدرسه می ‌شود اما تنها اشتباه ‌اش این است که عاشق پسری به ‌نام آرون ساموئلز می ‌شود که قبلا با رهبر گروه پلاستیکی ‌ها یعنی رجینا جورج در رابطه بوده .

سرقت – Lift 2024 زیرنویس فارسی

سرقت – Lift 2024

داستان یک دزد ماهر و شریک سابق ‌اش که با هم نقشه ‌ای می‌ کشند تا شمش ‌های طلایی به ارزش صد میلیون دلار را که در حال جا به ‌جایی با یک هواپیمای 777 مسافر بری می ‌باشد بدزدند .

دانلود فیلم

دانکی – Dunki 2023 زیرنویس فارسی

دانکی – Dunki 2023

داستان فیلم درباره ی پنج نفر می باشد که می خواهند به هر طریقی که شده به لندن سفر کنند ولی با مشکلات زیادی مواجع می شوند سپس تصمیم می گیرند به صورت غیر قانونی از کشور خارج شوند و ماجرای خطرناکشان شروع می شود .

نقشه خانوادگی – The Family Plan 2023 زیرنویس فارسی

نقشه خانوادگی – The Family Plan 2023

یک قاتل ارشد که به صورت ناشناس به عنوان یک پدر شهر زندگی می کند وقتی گذشته اش به او می رسد باید خانواده بی خبر خود را فراری دهد .

دانلود فیلم

فرار مرغی : طلوع ناگت – Chicken Run : Dawn Of The Nugget 2023 زیرنویس فارسی

فرار مرغی : طلوع ناگت – Chicken Run : Dawn Of The Nugget 2023

جینجر پس از فرار از مزرعه تویدی پناهگاه جزیره ای آرام برای کل گله پیدا کرده است اما در سرزمین اصلی تمام جوجه ‌ها با تهدید جدیدی روبرو می ‌شوند و جینجر و تیمش تصمیم می‌ گیرند وارد آن شوند .

دانلود فیلم

مهاجرت – Migration 2023 زیرنویس فارسی

مهاجرت – Migration 2023

خانواده اردک ها سعی می کنند پدر بیش از حد سخت گیر خود را متقاعد کنند تا به تعطیلات بروند .

دانلود فیلم