ژانر‌ها: کمدی

خرس کوکائینی – Cocaine Bear 2023 زیرنویس فارسی

خرس کوکائینی – Cocaine Bear 2023

یک خرس سیاه آمریکایی پس از خوردن کیسه ‌ای پر از کوکائین ، در یک شهر کوچک در جورجیا ، تبدیل به موجودی خطرناک و غیرقابل کنترل می ‌شود حال گروهی از مردم محلی و گردشگران باید با یکدیگر متحد شده تا از حملات مرگبار این خرس خطرناک جان سالم به در ببرند . . .

دانلود فیلم

یک روح اینجاست – We Have A Ghost 2023 زیرنویس فارسی

یک روح اینجاست – We Have A Ghost 2023

پیدا کردن روحی به نام ارنست در خانه جدید خانواده کوین یک شبه آنها را به سوژه رسانه های اجتماعی تبدیل می کند اما وقتی کوین و ارنست در مورد رمز و راز گذشته ارنست تحقیق می کنند هدف سازمان سیا قرار می گیرند .

آخرین رقص جادویی مایک – Magic Mike’s Last Dance 2023 زیرنویس فارسی

آخرین رقص جادویی مایک – Magic Mike’s Last Dance 2023

روایت گر داستان ‌های مایک لین است که پس از آشنا شدن با فردی ثروتمند به لندن سفر می‌ کند تا به آموزش رقاصانی با استعداد بپردازد ماجرا به گونه ‌ای پیش می ‌رود که . . .

جای تو یا جای من – Your Place Or Mine 2023 زیرنویس فارسی

جای تو یا جای من – Your Place Or Mine 2023

داستان دو دوست صمیمی که از راه دور زندگی یکدیگر را تغییر می دهند چراکه یکی از آنها تصمیم می گیرد به دنبال یک رویای مادام العمر باشد و دیگری داوطلب می شود تا پسر نوجوانش را تحت مراقبت داشته باشد .

شما مردم – You People 2023 زیرنویس فارسی

شما مردم – You People 2023

این برنامه یک زوج جدید و خانواده‌هایشان را دنبال می‌کند که خود را در حال بررسی عشق مدرن و پویایی خانواده در میان فرهنگ ‌های متضاد انتظارات اجتماعی و تفاوت ‌های نسلی می ‌بینند .

عملیات فورچن : نیرنگ جنگ – Operation Fortune : Ruse De Guerre 2023 زیرنویس فارسی

عملیات فورچن : نیرنگ جنگ – Operation Fortune : Ruse De Guerre 2023

مامور MI6 و تیمش یکی از بزرگترین ستاره های سینمای هالیوود را برای کمک به آنها در یک ماموریت مخفی استخدام می کنند چرا که فروش یک فناوری جدید تسلیحاتی مرگبار نظم جهانی را مختل کرده و آینده بشریت را تهدید می کند .

دانلود فیلم

عروسی شاتگانی – Shotgun Wedding 2022 زیرنویس فارسی

عروسی شاتگانی – Shotgun Wedding 2022

زوجی در هنگام رفتن به‌ ماه عسل توسط مجرمان ربوده می شوند در روند نجات خانواده های خود آنها دوباره کشف می کنند که چرا در وهله اول عاشق شده اند .

دانلود فیلم

بابیلون – Babylon 2022 زیرنویس فارسی

بابیلون – Babylon 2022

این فیلم داستان یک بازیگر جوان به نام منی تورس را روایت می کند که در دهه 1920 در هالیوود به دنبال شغل است و کارش را به عنوان دستیار شروع می کند .

دانلود فیلم

گربه چکمه‌ پوش : آخرین آرزو – Puss In Boots : The Last Wish 2022 زیرنویس فارسی

گربه چکمه‌ پوش : آخرین آرزو – Puss In Boots : The Last Wish 2022

گربه چکمه پوش متوجه می شود که اشتیاق او به ماجراجویی تاثیر خود را گذاشته است او هشت نفر از 9 زندگی خود را نابود ساخته است پوس سفری حماسی را آغاز می کند تا آخرین آرزوی افسانه ای را بیابد و زندگی نه گانه خود را بازسازی کند .

دانلود فیلم

موریس شگفت انگیز – The Amazing Maurice 2022 زیرنویس فارسی

موریس شگفت انگیز – The Amazing Maurice 2022

یک گربه دست و پا چلفتی به نام موریس با گروهی از موش‌ های صحرایی از طریق کلاهبرداری پول خوبی به دست می ‌آورد اما زمانی که موریس به همراه موش‌ ها به شهر آسیب دیده بدبلینتز می‌ رسند با دختری به نام مالیشیا ملاقات کرده و همه چیز تغییر می‌ کند .

دانلود فیلم