ژانر‌ها: انیمیشن

آرکان – Arcane زیرنویس فارسی

آرکان – Arcane

دو خواهر قهرمان و قدرتمند به نام وی و جینکس به دلیل اتفاقات غیر منتظره ای از یکدیگر جدا می شوند و سختی های بسیاری را پشت سر می گذارند اکنون یکی از آنها تلاش می کند تا خواهرش را پیدا کند اما با موانع بسیاری روبرو می شود . . .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

چه می‌ شود اگر…؟ – ?…What If زیرنویس فارسی

چه می‌ شود اگر…؟ – ?…What If

داستان اولین روزهای شکل گیری دنیای سینمایی مارول و پستی و بلندی های این مسیر که شرکت مارول تجربه شان کرد .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

غارنشینان : شجره نامه – The Croods : Family Tree

غارنشینان : شجره نامه – The Croods : Family Tree

ماجراهای جالب اعضای خانواده غارنشینان که تلاش می کنند تا با خانواده مدرن زندگی کنند و با کمک یکدیگر مشکلاتی که سر راهشان قرار می گیرد حل کنند اما . . .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

هیولاها در محل کار – Monsters At Work زیرنویس فارسی

هیولاها در محل کار – Monsters At Work

مجموعه ای از داستان هیولاها که 6 ماه پس از فیلم هیولاها ساخته شد و در مورد داستانی است که هیولاها به جای غرش انرژی خود را از خنده کودکان می گیرند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

طلسم شدگان – Disenchantment زیرنویس فارسی

طلسم شدگان – Disenchantment

این سریال داستان ماجراجویی‌ های خطرناک و هم چنین پر از بدبختی یک پرنسس به نام بین را دنبال می ‎کند او در این ماجراجویی تنها نبوده و قرار است یک الف خوب و چابک و یک موجود عجیب همراهش باشند در طی این مسیر پر مانع این سه دوست عجیب و غریب قرار است با غول‌ های بزرگ ، روح‌ ها ، ترول ‌ها ، شیرماهی ‌ها و بسیاری از موجودات ترسناک دیگر روبرو شوند . . .

قسمت آخر فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

ریک و مورتی – Rick And Morty زیرنویس فارسی

ریک و مورتی – Rick And Morty

داستان سریال درباره پدربزرگ ماجراجویی به نام ریک است که بعد از مدت ها به کانون خانواده برگشته است او که شخصیت نامتعادلی دارد وقت خود را صرف اختراعات عجیب و غریبی می کند و به تازگی هم توانسته وارد دنیاهای موازی مختلف با موجوداتی عجیب الخلقه شود و برای پیشبرد اهدافش در این مکان ها و آزمایش نتیجه اختراعات مختلفش از مورتی که علاقه چندانی به ورود به این ماجراجویی ها ندارد کمک می گیرد که موجب دردسرهای فراوانی برای مورتی می شود . . .

قسمت آخر از فصل پنجم اضافه شد

دانلود سریال

نبرد با تایتان ها – Attack On Titan زیرنویس فارسی

نبرد با تایتان ها – Attack On Titan

پس از آنکه ارن ییگر مادر خود را طی حمله تایتان ها به شهر از دست می دهد تصمیم می گیرد زمین و بشریت را که با خطر نابودی از سوی تایتان ها روبرو هستند را نجات دهد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال