ژانر‌ها: ترسناک

سقوط خاندان آشر – The Fall Of The House Of Usher زیرنویس فارسی

سقوط خاندان آشر – The Fall Of The House Of Usher

پس از اینکه فرزندان مدیر عامل یک شرکت داروسازی به طور مشکوک و وحشتناکی جان خود را از دست می دهند او باید با گذشته پنهانی و اسرار آمیز خود روبرو شود .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

مرد شنی – The Sandman زیرنویس فارسی

مرد شنی – The Sandman

دریم پس از چند دهه اسارت توسط یک جادوگر بالاخره از زندان می گریزد او تصمیم دارد نظم و آرامش را به قلمرویش باز گرداند . . .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

از جانب – From زیرنویس فارسی

از جانب – From

داستان شهری اسرار آمیز و ترسناک در آمریکا که هر کسی را که وارد آن می شود به دام می اندازد این در حالی است که ساکنان آنجا به دنبال راهی برای رفتن از شهر هستند و باید از هر خطری جان سالم به در ببرند اما . . .

قسمت آخر فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

شادی – Happiness زیرنویس فارسی

شادی – Happiness

داستان سریال مربوط به آینده ای است که بیماری های عفونی به یک چیز عادی تبدیل می شوند در آپارتمان نوسازی در یک شهر بزرگ که طبقات بالاتر برای فروش و طبقات پایین اجاره داده شده اند یک بیماری ناشناخته شهر را فرار می گیرد و شهر رو به سقوط است .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

لاک و کلید – Locke & Key زیرنویس فارسی

لاک و کلید – Locke & Key

سریال داستان خانواده‌ لاک را دنبال می‌ کند که در خانه جدیدشان کلیدی جادویی پیدا می‌ کنند که به آن‌ ها قدرت‌ های فراوانی می‌ دهد خانواده لاک خیلی زود با موجودی اهریمنی مواجه می‌ شوند که به هر قیمتی که شده خواهان به‌‌ دست آوردن کلید جادویی است .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

پادشاهی – Kingdom زیرنویس فارسی

پادشاهی – Kingdom

داستان در مورد یک شاهزاده است که برای برسی شیوع یک بیماری به یک ماموریت انتحاری فرستاده می شود .

قسمت آخر فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

ماجراجویی های ترسناک سابرینا – Chilling Adventures Of Sabrina زیرنویس فارسی

ماجراجویی های ترسناک سابرینا – Chilling Adventures Of Sabrina

داستان دختر جوانی به نام سابرینا اسپل ‌من را دنبال می‌ کند که با هویت دوگانه نیمه جادوگر نیمه انسان خود دچار چالش شده‌ است در همین حال او باید علاوه بر مشکلاتی که خودش دارد با نیروهایی شیطانی که هم او و هم خانواده ‌اش انسان ‌ها و دنیایی را که در آن ساکن هستند را تهدید می‌ کنند مبارزه و مقابله کند .

قسمت آخر اضافه شد

عمارت تسخیر شده هیل – The Haunting Of Hill House زیرنویس فارسی

عمارت تسخیر شده هیل – The Haunting Of Hill House

ما بین گذشته و حال یک خانواده در هم شکسته با خاطرات قدیمی خانه تسخیر شده ‌اشان مواجه می شوند خاطرات و اتفاقات وحشتناکی که بر آنها ظاهر می شود و باید هر کدام به نحوی با این سیاهی و ارواح خاطرات گذشته مقابله کنند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

جن‌ گیر – The Exorcist زیرنویس فارسی

جن‌ گیر – The Exorcist

داستان سریال که بر اساس فیلم جن‌ گیر می باشد دو کشیش متفاوت را دنبال می‌ کند که 40 سال پس از اتفاقات فیلم اول با قضیه تسخیر شیطانی یک خانواده در افتاده‌ اند . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

چیزهای عجیب – Stranger Things زیرنویس فارسی

چیزهای عجیب – Stranger Things

داستان در دهه 80 میلادی در شهر ساحلی لانگ ایلند اتفاق می افتد پس از ناپدید شدن یک پسر جوان تحقیقات برای پیدا کردن او آغاز می شود خانواده دوستان و پلیس محلی همگی درگیر معمای گم شدن این پسر هستند اهالی شهر بعد از مدتی متوجه می شوند دولت نیروهای ماورا الطبیعه و یک دختر کوچک در گم شدن پسر دست داشته اند . . .

قسمت آخر فصل چهارم اضافه شد

دانلود سریال