ژانر‌ها: ترسناک

مرد شنی – The Sandman زیرنویس فارسی

مرد شنی – The Sandman

دریم پس از چند دهه اسارت توسط یک جادوگر بالاخره از زندان می گریزد او تصمیم دارد نظم و آرامش را به قلمرویش باز گرداند . . .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

رزیدنت اویل : تاریکی بی نهایت – Resident Evil : Infinite Darkness زیرنویس فارسی

رزیدنت اویل : تاریکی بی نهایت – Resident Evil : Infinite Darkness

داستان از آنجایی آغاز می شود که یک نمایده فدرال به نام لئون اس. کندی برای بررسی طغیان زامبی ها با کارمند تراسیو به نام کلر ردفیلد همکاری می کند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

افسانه نه دم – Tale Of The Nine Tailed زیرنویس فارسی

افسانه نه دم – Tale Of The Nine Tailed

این سریال ماجرای لی یون روباهی را روایت می کند که قابلیت تبدیل شدن به انسان را دارد و اکنون وارد شهر شده و میان آدم ها زندگی می کند این درحالی است که نام جی آه کارگردان نترسی است که از حضور این روباه باخبر شده و تلاش می کند تا آن را شکار کند از طرفی لی رانگ برادر لی یون مدت هاست که میان انسان ها زندگی می کند اما همیشه احساس تحقیر توسط انسان ها را دارد و با ظاهری خوب به مردم نزدیک شده و بدترین بلاها را بر سرشان می آورد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

لاک و کلید – Locke & Key زیرنویس فارسی

لاک و کلید – Locke & Key

سریال داستان خانواده‌ لاک را دنبال می‌ کند که در خانه جدیدشان کلیدی جادویی پیدا می‌ کنند که به آن‌ ها قدرت‌ های فراوانی می‌ دهد خانواده لاک خیلی زود با موجودی اهریمنی مواجه می‌ شوند که به هر قیمتی که شده خواهان به‌‌ دست آوردن کلید جادویی است

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

ماجراجویی های ترسناک سابرینا – Chilling Adventures Of Sabrina زیرنویس فارسی

ماجراجویی های ترسناک سابرینا – Chilling Adventures Of Sabrina

داستان دختر جوانی به نام سابرینا اسپل ‌من را دنبال می‌ کند که با هویت دوگانه نیمه جادوگر نیمه انسان خود دچار چالش شده‌ است در همین حال او باید علاوه بر مشکلاتی که خودش دارد با نیروهایی شیطانی که هم او و هم خانواده ‌اش انسان ‌ها و دنیایی را که در آن ساکن هستند را تهدید می‌ کنند مبارزه و مقابله کند .

قسمت آخر اضافه شد

عمارت تسخیر شده هیل – The Haunting Of Hill House زیرنویس فارسی

عمارت تسخیر شده هیل – The Haunting Of Hill House

ما بین گذشته و حال یک خانواده در هم شکسته با خاطرات قدیمی خانه تسخیر شده ‌اشان مواجه می شوند خاطرات و اتفاقات وحشتناکی که بر آنها ظاهر می شود و باید هر کدام به نحوی با این سیاهی و ارواح خاطرات گذشته مقابله کنند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

جن‌ گیر – The Exorcist زیرنویس فارسی

جن‌ گیر – The Exorcist

داستان سریال که بر اساس فیلم جن‌ گیر می باشد دو کشیش متفاوت را دنبال می‌ کند که 40 سال پس از اتفاقات فیلم اول با قضیه تسخیر شیطانی یک خانواده در افتاده‌ اند . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

چیزهای عجیب – Stranger Things زیرنویس فارسی

چیزهای عجیب – Stranger Things

داستان در دهه 80 میلادی در شهر ساحلی لانگ ایلند اتفاق می افتد پس از ناپدید شدن یک پسر جوان تحقیقات برای پیدا کردن او آغاز می شود خانواده دوستان و پلیس محلی همگی درگیر معمای گم شدن این پسر هستند اهالی شهر بعد از مدتی متوجه می شوند دولت نیروهای ماورا الطبیعه و یک دختر کوچک در گم شدن پسر دست داشته اند . . .

قسمت آخر فصل چهارم اضافه شد

دانلود سریال

هانیبال – Hannibal زیرنویس فارسی

هانیبال – Hannibal

ویل گراهام یک مامور اف.بی.آی که تخصص و روش ویژه‌ ایی در دستگیری قاتلین زنجیره‌ ایی داره روش اون به این شکل هستش که در دستگیری قاتلین از کمک روان‌ پزشک‌ های حرفه‌ ایی هم بهره می بره او به کمک هانیبال لکتر که روان پزشکی متخصصه در دستگیری قاتلین بسیار موفق ظاهر می شود امّا چیزی که نمیدونه اینکه خودِ هانیبال یک قاتل سریالی بسیار خطرناکـه .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

مردگان متحرک – The Walking Dead زیرنویس فارسی

مردگان متحرک – The Walking Dead

در دنیایی که مردگان آن را تسخیر کرده‌ اند گروهی از انسان‌ ها سعی دارند تا برای خود زندگی آرام و امنی را در پناهگاه شان به وجود بیاورند اما مشکلات زیادی برایشان به وجود می‌ آیند که زندگی آنها را به چالش می‌ کشند . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال