ژانر‌ها: جنایی

کلایدسکوپ – Kaleidoscope زیرنویس فارسی

کلایدسکوپ – Kaleidoscope

یک دزد سابقه دار تصمیم دارد به همراه گروهش دست به یک دزدی هفت میلیارد دلاری بزند اما خیانت طمع و تهدیدهایی از این جنس نقشه های او را خراب می کنند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

ونزدی – Wednesday زیرنویس فارسی

ونزدی – Wednesday

ونزدی دختری عجیب و غریب است که برای تحصیل وارد مدرسه نورمور می شود و تلاش می کند معمایی که پدر و مادرش را 25 سال پیش درگیر کرده است حل کند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

پادشاه تولسا – Tulsa King زیرنویس فارسی

پادشاه تولسا – Tulsa King

دوایت با باور کردن این خبر که مافیا دیگر در نیویورک برای او چیزی ندارد به تولسا در اوکلاهاما فرستاده می شود او در محیط جدید جا می افتد و با بررسی اطراف خود برای پیدا کردن شرکای جدید وقت کشی نمی کند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

هیولا : داستان جفری دامر – Dahmer – Monster : The Jeffrey Dahmer Story زیرنویس فارسی

هیولا : داستان جفری دامر – Dahmer – Monster : The Jeffrey Dahmer Story

داستان هیولای میلواکی از منظر قربانیان و بی‌ کفایتی پلیس روایت می‌ شود که به ویسکانسین اجازه داد تا یک قتل چند ساله انجام دهد .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

پرنده سیاه – Black Bird زیرنویس فارسی

پرنده سیاه – Black Bird

جیمی کین به 10 سال در یک زندان حداقل امنیتی محکوم شده است اما او برای دوستی با یک قاتل زنجیره ای با اف بی آی معامله می کند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

زیر پرچم بهشت – Under The Banner Of Heaven زیرنویس فارسی

زیر پرچم بهشت – Under The Banner Of Heaven

کارآگاه جب پایر پرونده قتل یک زن و نوزاد دخترش در حومه شهر را بررسی می کند و در جریان این تحقیق حقایق فاش نشده ای را درباره منشا یکی از فرقه های مسیحیت به نام کلیسای عیسی مسیح قدیسان آخر الزمان کشف می کند و متوجه می شود اعتقاد سرسختانه چه عواقب خشونت باری می تواند داشته باشد .

قسمت آخر اضافه شد

فساد توکیو – Tokyo Vice زیرنویس فارسی

فساد توکیو – Tokyo Vice

داستان یک روزنامه نگار غربی را به تصویر می کشد که برای انتشاراتی در توکیو کار می کند و با یکی از قدرتمندترین سر دسته های خلافکار شهر سرشاخ می شود .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

ریچر – Reacher زیرنویس فارسی

ریچر – Reacher

هنگامی که افسر بازنشسته پلیس نظامی جک ریچر به خاطر قتلی که مرتکب نشده دستگیر می شود خود را در میانه یک توطئه مرگبار پر از پلیس های کثیف تاجران مشکوک و سیاستمداران حیله‌ گر می بیند او با هوش و ذکاوت خود باید بفهمد که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

هاکای – Hawkeye زیرنویس فارسی

هاکای – Hawkeye

مجموعه ای بر اساس قهرمان کتاب های کامیک دنیای مارول به نام هاک آی با محوریت زندگی انتقام جوی جوان کیت بیشاپ که پس از کلینت بارتون جایگزین او با عنوان هاک آی شده است .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال