ژانر‌ها: عاشقانه

وینچنزو – Vincenzo زیرنویس فارسی

وینچنزو – Vincenzo

یک وکیل ایتالیایی کره ای که برای یک گروه مافیایی کار می کند پس از مدتی به دلیل مشکلاتی که میان آنها به وجود می آید تصمیم می گیرد تا به زادگاه خود کره جنوبی باز گردد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

بریجتون – Bridgerton زیرنویس فارسی

بریجتون – Bridgerton

ثروت ، شهوت ، و خیانت در پس‌ زمینه دوران نیابت سلطنت انگلستان که در چشم خانواده قدرتمند بریجتون دیده می‌ شود .

قسمت آخر فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

سقوط اضطراری عشق – Crash Landing On You زیرنویس فارسی

سقوط اضطراری عشق – Crash Landing On You

یک زن به نام یون سه ری که وارث تجارت بزرگ خانواده‌ اش شده بر اثر یک حادثه پاراگلایدر سواری مجبور به فرودی اضطراری در کشور کره شمالی می‌ شود او در آن‌جا با یک افسر ارتش به نام لی جونگ هیوک آشنا می‌ شود . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

افسانه نه دم – Tale Of The Nine Tailed زیرنویس فارسی

افسانه نه دم – Tale Of The Nine Tailed

این سریال ماجرای لی یون روباهی را روایت می کند که قابلیت تبدیل شدن به انسان را دارد و اکنون وارد شهر شده و میان آدم ها زندگی می کند این درحالی است که نام جی آه کارگردان نترسی است که از حضور این روباه باخبر شده و تلاش می کند تا آن را شکار کند از طرفی لی رانگ برادر لی یون مدت هاست که میان انسان ها زندگی می کند اما همیشه احساس تحقیر توسط انسان ها را دارد و با ظاهری خوب به مردم نزدیک شده و بدترین بلاها را بر سرشان می آورد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

امیلی در پاریس – Emily In Paris زیرنویس فارسی

امیلی در پاریس – Emily In Paris

یک زن آمریکایی اهل میدوست توسط یک شرکت بازاریابی در پاریس استخدام می شود تا آن ها را از دورنمای آمریکایی خود بهره مند کند .

قسمت آخر فصل سوم اضافه شد

دانلود سریال

گل شیطان – The Flower Of Evil زیرنویس فارسی

گل شیطان – The Flower Of Evil

مردی جوان در تلاش است تا گذشته تاریک خود را پنهان کند و به همین منظور هویت خود را تغییر می دهد اما همسر او که کارآگاه است به تحقیق درباره گذشته او می پردازد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

تو در خانه ام را بزن – Sen Cal Kapimi

تو در خانه ام را بزن – Sen Cal Kapimi

ادا ییلدیز که چاره ای جز ادامه ی تحصیل نداره و با وجود تمام مشکلات مادی به تحصیلاتش ادامه میده از طرف یک شرکت بزرگ بورس ادامه تحصیل در خارج از کشور دریافت میکنه و با ذوق و شوق فراوانی تحصیلش در خارج رو شروع میکنه ولی بورس تحصیلی از طرف شرکت قطع میشه بعدها ادا متوجه میشه که کسی که بورس رو قطع کرده سرکان بولات ولیعهد شرکته و با عصبانیت میره که ازش حساب پس بگیره در مقابل سرکان بولات پیشنهاد خیلی جالبی به ادا میده . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

پادشاه : سلطنت ابدی – The King : Eternal Monarch زیرنویس فارسی

پادشاه : سلطنت ابدی – The King : Eternal Monarch

این داستان درباره دو جهان که دنیاهای موازی یکدیگرند می‌ باشد یکی از جهان‌ ها متعلق به دنیای مدرن امروزیست و جهان دیگر متعلق به گذشته و دوران امپراطوری کره است که توسط پادشاه لی گون اداره می‌ شود .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

زندگی خصوصی – Her Private Life

زندگی خصوصی – Her Private Life

دختری با استعداد به نام سونگ دوک می که مسئول یک گالری است پشت پرده زندگی حرفه‌ ای خود رفتار و نظرات کاملا متفاوتی دارد از طرفی رئیس او رایان عاشقش شده . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

هرجایی – Hercai

هرجایی – Hercai

داستان عشقی غیر ممکن که زاده ی انتقام است میران به عنوان تاجری وارد شهر می شود و مراوداتش رو با خانواده ی شاداوعلو ها بیشتر و بیشتر می کند و در نهایت نوه ی نصوح شاداوعلو رو خواستگاری می کند از اونجایی که ریّان نوه ی تنی نصوح نیست و میران خواستگار واقعا خوبی محسوب می شود نصوح می خواهد که نوه ی دیگه اش رو بهش بدهد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال