ژانر‌ها: عاشقانه

چه می شود اگر – Ya Cok Seversen

چه می شود اگر – Ya Cok Seversen

این سریال داستان تلاقی سرنوشت آتش و لیلا را نقل خواهد کرد آتش پسری است که بعد از فوت مادرش در سنین کوچک به مدرسه شبانه‌ روزی فرستاده شده و دیگر از آنجا برنگشته است و در خارج از کشور بدون این که به کسی اعتماد کند روی پاهای خود ایستاده است از طرفی لیلا دختری است که هیچ وقت خانواده واقعیش را نشناخته است و با فریب دادن مردم پول در می‌ آورد .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

بریجتون – Bridgerton زیرنویس فارسی

بریجتون – Bridgerton

ثروت ، شهوت ، و خیانت در پس‌ زمینه دوران نیابت سلطنت انگلستان که در چشم خانواده قدرتمند بریجتون دیده می‌ شود .

قسمت آخر فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

امیلی در پاریس – Emily In Paris زیرنویس فارسی

امیلی در پاریس – Emily In Paris

یک زن آمریکایی اهل میدوست توسط یک شرکت بازاریابی در پاریس استخدام می شود تا آن ها را از دورنمای آمریکایی خود بهره مند کند .

قسمت آخر فصل سوم اضافه شد

دانلود سریال

گل شیطان – The Flower Of Evil زیرنویس فارسی

گل شیطان – The Flower Of Evil

مردی جوان در تلاش است تا گذشته تاریک خود را پنهان کند و به همین منظور هویت خود را تغییر می دهد اما همسر او که کارآگاه است به تحقیق درباره گذشته او می پردازد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

تو در خانه ام را بزن – Sen Cal Kapimi

تو در خانه ام را بزن – Sen Cal Kapimi

ادا ییلدیز که چاره ای جز ادامه ی تحصیل نداره و با وجود تمام مشکلات مادی به تحصیلاتش ادامه میده از طرف یک شرکت بزرگ بورس ادامه تحصیل در خارج از کشور دریافت میکنه و با ذوق و شوق فراوانی تحصیلش در خارج رو شروع میکنه ولی بورس تحصیلی از طرف شرکت قطع میشه بعدها ادا متوجه میشه که کسی که بورس رو قطع کرده سرکان بولات ولیعهد شرکته و با عصبانیت میره که ازش حساب پس بگیره در مقابل سرکان بولات پیشنهاد خیلی جالبی به ادا میده . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

سقوط اضطراری عشق – Crash Landing On You زیرنویس فارسی

سقوط اضطراری عشق – Crash Landing On You

یک زن به نام یون سه ری که وارث تجارت بزرگ خانواده‌ اش شده بر اثر یک حادثه پاراگلایدر سواری مجبور به فرودی اضطراری در کشور کره شمالی می‌ شود او در آن‌جا با یک افسر ارتش به نام لی جونگ هیوک آشنا می‌ شود . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

هرجایی – Hercai

هرجایی – Hercai

داستان عشقی غیر ممکن که زاده ی انتقام است میران به عنوان تاجری وارد شهر می شود و مراوداتش رو با خانواده ی شاداوعلو ها بیشتر و بیشتر می کند و در نهایت نوه ی نصوح شاداوعلو رو خواستگاری می کند از اونجایی که ریّان نوه ی تنی نصوح نیست و میران خواستگار واقعا خوبی محسوب می شود نصوح می خواهد که نوه ی دیگه اش رو بهش بدهد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

کلاغ سیاه – Kuzgun

کلاغ سیاه – Kuzgun

کوزگون و دیلا بچه های دو تا دوست پلیس هستن که پدر دیلا به پدر کوزگون خیانت میکند و پدر کوزگون بخاطر اون به زندان میافته و کشته میشه و کوزگون و دیلا هم که دوست بودن از هم دور میافتن کوزگون بعد از سال ها با یک هویت دیگه برای گرفتن انتقام پدرش برمی گردد و دیلا که یک وکیل موفق شده است به او کمک می کند که . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

تو – You زیرنویس فارسی

تو – You

یک مدیر کتاب فروشی باهوش با اتکا به مهارت های اینترنتی اش زنی را که دوست دارد به دام عشق می اندازد . . .

قسمت آخر فصل چهارم اضافه شد

دانلود سریال

حکایت ما – Bizim Hikaye

حکایت ما – Bizim Hikaye

در سمت پايين شهر خانواده ای هست که با مشکلاتی مجادله می کنند داستان با فيليز شروع ميشه دختر بزرگ خانواده که به نوعی مادر خانواده به حساب مياد فيليز 4 برادر و يه خواهر داره که مادرشون ترکشون کرده فيليز علی رغم پدر الکليش بدون شکايتی زندگيش رو ادامه ميده خواهر و برداران فيليز هم همانند او ياد گرفتن برای خودشون فکر و چاره ای کنند فيليز تموم عمرش رو صرف خانوادش کرده ناگهان پسر خوشتيپ به اسم باريش وارد زندگي فيليز ميشه .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال