ژانر‌ها: علمی-تخیلی

هیلو – Halo زیرنویس فارسی

هیلو – Halo

این سریال بر اساس بازی ویدیویی ای با همین نام ساخته شده است در این مجموعه حماسی که داستان آن در قرن 26 به وقوع می پیوندد بیگانگان تهدیدی برای نابودی بشریت محسوب می شوند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

جدا سازی – Severance زیرنویس فارسی

جدا سازی – Severance

مارک ریاست گروهی از کارمندان را بر عهده دارد که طی یک عمل جراحی حافظه های کاری و شخصی آنها از هم تفکیک شده است همه چیز مطابق برنامه پیش می رود تا اینکه یکی از همکاران مارک تصمیم می گیرد حقیقت را راجع به کار آنها متوجه شود .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

فالکون و سرباز زمستان – The Falcon And The Winter Soldier زیرنویس فارسی

فالکون و سرباز زمستان – The Falcon And The Winter Soldier

سم ویلسون ملقب به فالکون همراه با باکی بارنز دوست قدیمی کاپیتان آمریکا پا به ماجراجویی خطرناکی می‌ گذارند تا در برابر تهدیدی جهانی بایستند . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

وانداویژن – WandaVision زیرنویس فارسی

وانداویژن – WandaVision

داستان این سریال درمورد دو ابر قهرمان به نام های واندا ماکسیموف و ویژن است که زندگی شان را به دور حوادث و مثل دو انسان معمولی می‌ گذرانند اما همه چیز آن طور که به نظر می‌ رسد نیست . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

دست پرورده ‌ی گرگ ‌ها – Raised By Wolves زیرنویس فارسی

دست پرورده ‌ی گرگ ‌ها – Raised By Wolves

داستان دو ربات انسان ‌نما را روایت می‌ کند که وظیفه دارند تا بچه ‌های انسانی را در یک سیاره مرموز و خالی از سکنه پرورش دهند در همین حال که کلونی انسان ‌ها به خاطر اعتقادات و درگیری ‌های فرقه ‌ای در حال از هم پاشیدن است ربات ‌ها نیز متوجه می‌ شوند که کنترل اعتقادات انسان‌ ها تا چه حد دشوار و سخت است .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

قطار برف روب – Snowpiercer زیرنویس فارسی

قطار برف روب – Snowpiercer

هفت سال پس از اینکه دنیا به مکانی خالی از سکنه و یخ زده تبدیل شده Snowpiercer داستان باقیمانده های انسان ها در قطاری بزرگ و دائم در حرکت که دور تا دور زمین در گردش است را روایت می کند .

قسمت آخر فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

ماندالورین – The Mandalorian زیرنویس فارسی

ماندالورین – The Mandalorian

داستان این سریال که در دنیای خیالی جنگ ستارگان در جریان می‌ باشد درباره‌ی یک تفنگ دار تنها به نام ماندالورین است که درد و رنج‌ های بسیاری را کشیده هست و در یک کهکشان دور افتاده خارج از قلمروی جدید سرگردان می‌ باشد و سعی دارد به هدف خود برسد .

قسمت آخر فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

دیدن – See زیرنویس فارسی

دیدن – See

یک ویروس تعداد زیادی از انسان‌ ها را کشته است کسانی که زنده مانده‌ اند نابینا شدند قرن‌ ها بعد وقتی که دو قلو هایی با توانایی دیدن به دنیا می‌ آیند پدرشان باید از قبیله خود در برابر یک ملکه ظالم محافظت کند . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

محافظ – The Protector زیرنویس فارسی

محافظ – The Protector

مرد جوانی متوجه می‌شود که دارای قدرتی ویژه است اکنون لازم است تا یاد بگیرد چگونه از نیروهایی که دارد استفاده کند تا از استانبول و تمام بشریت در مقابل نیروهای تاریکی که می‌ خواهند دنیا را به نابودی بکشانند محافظ کند او در این راه هیچ انتخاب دیگری ندارد و دوستانش به کمک او می‌ آیند . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

سرگذشت ندیمه – The Handmaid’s Tale زیرنویس فارسی

سرگذشت ندیمه – The Handmaid’s Tale

سریال داستان خدمتکار سریالی درام بر اساس برنده ی جایزه و پر فروش ترین رمان مارگارت اتوود به همین نام می باشد که داستان زندگی مکان نا معلوم گیلیاد با جامعه ای یکه تاز که قبلا بخشی از ایالات متحده بوده است را روایت می کند . . .

قسمت آخر فصل پنجم اضافه شد