ژانر‌ها: علمی-تخیلی

سقوط – Fallout زیرنویس فارسی

سقوط – Fallout

داستان در آینده و لس‌ آنجلس آخر الزمانی که انفجار هسته ‌ای موجب نابودی ‌اش شده اتفاق می ‌افتد جایی که مردم باید برای در امان ماندن از تشعشعات رادیواکتیوی موجودات جهش‌ یافته و راهزنان و دزدها زیر زمین زندگی کنند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

انگل : خاکستری – Parasyte : The Grey زیرنویس فارسی

انگل : خاکستری – Parasyte : The Grey

داستان گروهی از انسان‌ ها که به جنگ نوعی از انگل ‌های ناشناخته که از بدن انسان برای رشد و کسب قدرت بیشتر استفاده می‌ کنند .

قسمت آخر اضافه شد

سیلو – Silo زیرنویس فارسی

سیلو – Silo

جهان توسط مواد سمی غیر قابل سکونت شده و گروهی از مردم در سیلویی زیر زمین زندگی می کنند زندگی در این جامعه زیر زمینی تحت قوانین زیادی کنترل می شود تا اینکه . . .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

هیلو – Halo زیرنویس فارسی

هیلو – Halo

این سریال بر اساس بازی ویدیویی ای با همین نام ساخته شده است در این مجموعه حماسی که داستان آن در قرن 26 به وقوع می پیوندد بیگانگان تهدیدی برای نابودی بشریت محسوب می شوند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

جدا سازی – Severance زیرنویس فارسی

جدا سازی – Severance

مارک ریاست گروهی از کارمندان را بر عهده دارد که طی یک عمل جراحی حافظه های کاری و شخصی آنها از هم تفکیک شده است همه چیز مطابق برنامه پیش می رود تا اینکه یکی از همکاران مارک تصمیم می گیرد حقیقت را راجع به کار آنها متوجه شود .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

فالکون و سرباز زمستان – The Falcon And The Winter Soldier زیرنویس فارسی

فالکون و سرباز زمستان – The Falcon And The Winter Soldier

سم ویلسون ملقب به فالکون همراه با باکی بارنز دوست قدیمی کاپیتان آمریکا پا به ماجراجویی خطرناکی می‌ گذارند تا در برابر تهدیدی جهانی بایستند . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

وانداویژن – WandaVision زیرنویس فارسی

وانداویژن – WandaVision

داستان این سریال درمورد دو ابر قهرمان به نام های واندا ماکسیموف و ویژن است که زندگی شان را به دور حوادث و مثل دو انسان معمولی می‌ گذرانند اما همه چیز آن طور که به نظر می‌ رسد نیست . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

دست پرورده ‌ی گرگ ‌ها – Raised By Wolves زیرنویس فارسی

دست پرورده ‌ی گرگ ‌ها – Raised By Wolves

داستان دو ربات انسان ‌نما را روایت می‌ کند که وظیفه دارند تا بچه ‌های انسانی را در یک سیاره مرموز و خالی از سکنه پرورش دهند در همین حال که کلونی انسان ‌ها به خاطر اعتقادات و درگیری ‌های فرقه ‌ای در حال از هم پاشیدن است ربات ‌ها نیز متوجه می‌ شوند که کنترل اعتقادات انسان‌ ها تا چه حد دشوار و سخت است .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

قطار برف روب – Snowpiercer زیرنویس فارسی

قطار برف روب – Snowpiercer

هفت سال پس از اینکه دنیا به مکانی خالی از سکنه و یخ زده تبدیل شده Snowpiercer داستان باقیمانده های انسان ها در قطاری بزرگ و دائم در حرکت که دور تا دور زمین در گردش است را روایت می کند .

قسمت آخر فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

ماندالورین – The Mandalorian زیرنویس فارسی

ماندالورین – The Mandalorian

داستان این سریال که در دنیای خیالی جنگ ستارگان در جریان می‌ باشد درباره‌ی یک تفنگ دار تنها به نام ماندالورین است که درد و رنج‌ های بسیاری را کشیده هست و در یک کهکشان دور افتاده خارج از قلمروی جدید سرگردان می‌ باشد و سعی دارد به هدف خود برسد .

قسمت آخر فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال