ژانر‌ها: فانتزی

بازی مرگ – Death’s Game زیرنویس فارسی

بازی مرگ – Death’s Game

داستان مردی که پس از پسرفت‌ ها و موانع زیاد و فکر کردن به خودکشی با « مرگ » رو به ‌رو می ‌شود و به او وظیفه ‌ای محول می ‌شود تا چندین و چند بار در طول 13 زندگی متفاوت مرگ را تجربه کند تا فرصت زنده ماندن را کسب کند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

ما همه مرده ‌ایم – All Of Us Are Dead زیرنویس فارسی

ما همه مرده ‌ایم – All Of Us Are Dead

با شیوع ویروسی خطرناک در یک دبیرستان اکثر دانش آموزان به زامبی تبدیل شده اند افراد باقیمانده در این دبیرستان باید تلاش کنند تا راهی برای فرار از این مکان خطرناک پیدا کنند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

عازم جهنم – Hellbound زیرنویس فارسی

عازم جهنم – Hellbound

داستان پیشگویی‌ هایی است که زمان مرگ انسان‌ ها و نابودی بشریت را وعده می‌ دهند وقتی که زمان پیشگویی شده فرا می‌ رسد موجوداتی فرا زمینی که پیام‌ آوران مرگ هستند ظاهر می‌ شوند و مردم را نفر به نفر به جهنم می‌ فرستند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

شادی – Happiness زیرنویس فارسی

شادی – Happiness

داستان سریال مربوط به آینده ای است که بیماری های عفونی به یک چیز عادی تبدیل می شوند در آپارتمان نوسازی در یک شهر بزرگ که طبقات بالاتر برای فروش و طبقات پایین اجاره داده شده اند یک بیماری ناشناخته شهر را فرار می گیرد و شهر رو به سقوط است .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

لوکی – Loki زیرنویس فارسی

لوکی – Loki

اتفاقات این سریال پس از وقایع Avengers : Endgame اتفاق می‌ افتد جایی که لوکی از سایه‌ ی برادرش خارج می‌ شود و ماجراجویی جدیدی را شروع می‌ کند . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

وانداویژن – WandaVision زیرنویس فارسی

وانداویژن – WandaVision

داستان این سریال درمورد دو ابر قهرمان به نام های واندا ماکسیموف و ویژن است که زندگی شان را به دور حوادث و مثل دو انسان معمولی می‌ گذرانند اما همه چیز آن طور که به نظر می‌ رسد نیست . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

کایروس – Kairos زیرنویس فارسی

کایروس – Kairos

کیم سو جین مرد موفقیست که همراه با همسر زیبای خود کانگ هیون چا که یک ویالونیست است زندگی می کند زندگی عالی و راحت او درحال سپریست اما با ناپدید شدن دختر کوچکش ورق بر می گردد و دنیای آرام او به یک باره شلوغ می شود سپس طی اتفاقی توانایی یک تماس به گذشته با هان عه ری را پیدا می کند دختری که سخت تلاش می کند تا در کنار ادامه تحصیلاتش با کارهای پاره وقت هزینه عمل مادرش را بدست بیاورد اما دنیای او نیز از آنچه که هست سخت تر می شود وقتی مادر بیمارش به یک باره ناپدید می شود پس تماسی از کیم سو جین از آینده می گیرد .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

دست پرورده ‌ی گرگ ‌ها – Raised By Wolves زیرنویس فارسی

دست پرورده ‌ی گرگ ‌ها – Raised By Wolves

داستان دو ربات انسان ‌نما را روایت می‌ کند که وظیفه دارند تا بچه ‌های انسانی را در یک سیاره مرموز و خالی از سکنه پرورش دهند در همین حال که کلونی انسان ‌ها به خاطر اعتقادات و درگیری ‌های فرقه ‌ای در حال از هم پاشیدن است ربات ‌ها نیز متوجه می‌ شوند که کنترل اعتقادات انسان‌ ها تا چه حد دشوار و سخت است .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

لاک و کلید – Locke & Key زیرنویس فارسی

لاک و کلید – Locke & Key

سریال داستان خانواده‌ لاک را دنبال می‌ کند که در خانه جدیدشان کلیدی جادویی پیدا می‌ کنند که به آن‌ ها قدرت‌ های فراوانی می‌ دهد خانواده لاک خیلی زود با موجودی اهریمنی مواجه می‌ شوند که به هر قیمتی که شده خواهان به‌‌ دست آوردن کلید جادویی است .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

بیگانه – The Outsider زیرنویس فارسی

بیگانه – The Outsider

جرمی غیر قابل تصور به وقوع پیوسته است و ماموران تحقیق را گیج و پریشان کرده است . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال