ژانر‌ها: فانتزی

ما همه مرده ‌ایم – All Of Us Are Dead زیرنویس فارسی

ما همه مرده ‌ایم – All Of Us Are Dead

با شیوع ویروسی خطرناک در یک دبیرستان اکثر دانش آموزان به زامبی تبدیل شده اند افراد باقیمانده در این دبیرستان باید تلاش کنند تا راهی برای فرار از این مکان خطرناک پیدا کنند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

عازم جهنم – Hellbound زیرنویس فارسی

عازم جهنم – Hellbound

داستان پیشگویی‌ هایی است که زمان مرگ انسان‌ ها و نابودی بشریت را وعده می‌ دهند وقتی که زمان پیشگویی شده فرا می‌ رسد موجوداتی فرا زمینی که پیام‌ آوران مرگ هستند ظاهر می‌ شوند و مردم را نفر به نفر به جهنم می‌ فرستند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

لوکی – Loki زیرنویس فارسی

لوکی – Loki

اتفاقات این سریال پس از وقایع Avengers : Endgame اتفاق می‌ افتد جایی که لوکی از سایه‌ ی برادرش خارج می‌ شود و ماجراجویی جدیدی را شروع می‌ کند . . .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

وانداویژن – WandaVision زیرنویس فارسی

وانداویژن – WandaVision

داستان این سریال درمورد دو ابر قهرمان به نام های واندا ماکسیموف و ویژن است که زندگی شان را به دور حوادث و مثل دو انسان معمولی می‌ گذرانند اما همه چیز آن طور که به نظر می‌ رسد نیست . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

افسانه نه دم – Tale Of The Nine Tailed زیرنویس فارسی

افسانه نه دم – Tale Of The Nine Tailed

این سریال ماجرای لی یون روباهی را روایت می کند که قابلیت تبدیل شدن به انسان را دارد و اکنون وارد شهر شده و میان آدم ها زندگی می کند این درحالی است که نام جی آه کارگردان نترسی است که از حضور این روباه باخبر شده و تلاش می کند تا آن را شکار کند از طرفی لی رانگ برادر لی یون مدت هاست که میان انسان ها زندگی می کند اما همیشه احساس تحقیر توسط انسان ها را دارد و با ظاهری خوب به مردم نزدیک شده و بدترین بلاها را بر سرشان می آورد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

دست پرورده ‌ی گرگ ‌ها – Raised By Wolves زیرنویس فارسی

دست پرورده ‌ی گرگ ‌ها – Raised By Wolves

داستان دو ربات انسان ‌نما را روایت می‌ کند که وظیفه دارند تا بچه ‌های انسانی را در یک سیاره مرموز و خالی از سکنه پرورش دهند در همین حال که کلونی انسان ‌ها به خاطر اعتقادات و درگیری ‌های فرقه ‌ای در حال از هم پاشیدن است ربات ‌ها نیز متوجه می‌ شوند که کنترل اعتقادات انسان‌ ها تا چه حد دشوار و سخت است .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

پادشاه : سلطنت ابدی – The King : Eternal Monarch زیرنویس فارسی

پادشاه : سلطنت ابدی – The King : Eternal Monarch

این داستان درباره دو جهان که دنیاهای موازی یکدیگرند می‌ باشد یکی از جهان‌ ها متعلق به دنیای مدرن امروزیست و جهان دیگر متعلق به گذشته و دوران امپراطوری کره است که توسط پادشاه لی گون اداره می‌ شود .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

لاک و کلید – Locke & Key زیرنویس فارسی

لاک و کلید – Locke & Key

سریال داستان خانواده‌ لاک را دنبال می‌ کند که در خانه جدیدشان کلیدی جادویی پیدا می‌ کنند که به آن‌ ها قدرت‌ های فراوانی می‌ دهد خانواده لاک خیلی زود با موجودی اهریمنی مواجه می‌ شوند که به هر قیمتی که شده خواهان به‌‌ دست آوردن کلید جادویی است

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

بیگانه – The Outsider زیرنویس فارسی

بیگانه – The Outsider

جرمی غیر قابل تصور به وقوع پیوسته است و ماموران تحقیق را گیج و پریشان کرده است . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

محافظ – The Protector زیرنویس فارسی

محافظ – The Protector

مرد جوانی متوجه می‌شود که دارای قدرتی ویژه است اکنون لازم است تا یاد بگیرد چگونه از نیروهایی که دارد استفاده کند تا از استانبول و تمام بشریت در مقابل نیروهای تاریکی که می‌ خواهند دنیا را به نابودی بکشانند محافظ کند او در این راه هیچ انتخاب دیگری ندارد و دوستانش به کمک او می‌ آیند . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال