ژانر‌ها: معمایی

پرنده سیاه – Black Bird زیرنویس فارسی

پرنده سیاه – Black Bird

جیمی کین به 10 سال در یک زندان حداقل امنیتی محکوم شده است اما او برای دوستی با یک قاتل زنجیره ای با اف بی آی معامله می کند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

زیر پرچم بهشت – Under The Banner Of Heaven زیرنویس فارسی

زیر پرچم بهشت – Under The Banner Of Heaven

کارآگاه جب پایر پرونده قتل یک زن و نوزاد دخترش در حومه شهر را بررسی می کند و در جریان این تحقیق حقایق فاش نشده ای را درباره منشا یکی از فرقه های مسیحیت به نام کلیسای عیسی مسیح قدیسان آخر الزمان کشف می کند و متوجه می شود اعتقاد سرسختانه چه عواقب خشونت باری می تواند داشته باشد .

قسمت آخر اضافه شد

فساد توکیو – Tokyo Vice زیرنویس فارسی

فساد توکیو – Tokyo Vice

داستان یک روزنامه نگار غربی را به تصویر می کشد که برای انتشاراتی در توکیو کار می کند و با یکی از قدرتمندترین سر دسته های خلافکار شهر سرشاخ می شود .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

جدا سازی – Severance زیرنویس فارسی

جدا سازی – Severance

مارک ریاست گروهی از کارمندان را بر عهده دارد که طی یک عمل جراحی حافظه های کاری و شخصی آنها از هم تفکیک شده است همه چیز مطابق برنامه پیش می رود تا اینکه یکی از همکاران مارک تصمیم می گیرد حقیقت را راجع به کار آنها متوجه شود .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

دکستر : خون تازه – Dexter : New Blood زیرنویس فارسی

دکستر : خون تازه – Dexter : New Blood

داستان فیلم 10 سال پس از گم شدن دکستر مورگان در چشم طوفان لورا اتفاق می افتد او اکنون با نامی جعلی در شمال نیویورک دور از خانه اصلی خود در میامی زندگی می کند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

مرد بلوطی – The Chestnut Man زیرنویس فارسی

مرد بلوطی – The Chestnut Man

جسد زنی جوان که به شکل وحشیانه ای به قتل رسیده در یک پارک بازی پیدا می شود یکی از دست هایش قطع شده و جایی در نزدیکی یافت نمی شود در نزدیکی جسد عروسکی درست شده از بلوط بر روی زمین رها شده و دو کارآگاه با کمک این سرنخ به جستجوی قاتل می روند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

بازی مرکب – Squid Game زیرنویس فارسی

بازی مرکب – Squid Game

داستان سریال در مورد افرادی است که هر کدام به نوعی در زندگی خود مشکل بزرگی دارند و برای جبران آن وارد بازی مرگ باری می شوند که فقط یک نفر باید زنده بماند و برنده جایزه چهل میلیون دلاری شود . . .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

نه غریبه‌ ی کامل – Nine Perfect Strangers زیرنویس فارسی

نه غریبه‌ ی کامل – Nine Perfect Strangers

اتفاقات این سریال در یک مرکز تندرستی و بهداشتی رخ می‌ دهد که نوید بخش بهبود و تحول است در این حال 9 شهروند تحت فشار سعی می‌ کنند راهی برای زندگی بهتر بیابند ماشا مسئولیت احیای ذهنی و بدنی این نه نفر را برعهده می‌ گیرد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

قاضی شیطان صفت – The Devil Judge زیرنویس فارسی

قاضی شیطان صفت – The Devil Judge

داستان درمورد دوره جدیدی در کره جنوبی را به تصویر می کشاند زمانی که تمام دادگاه های رسمی برای مردم از طریق تلویزیون به صورت زنده پخش می شوند جایی که حتی همه مردم می توانند در آن شرکت کنند و نتیجه دادگاه را تغیر دهند اما در این بین شخصی به نام یو هان وقتی به عنوان شخص بلند مرتبه در قضاوت انتخاب می شود تمامی تبهکاران را صرفه نظر از دفاعیات به بدترین شکل ممکن محکوم می کند . . .

قسمت آخر اضافه شد

کابوس ایست تاون – Mare Of Easttown زیرنویس فارسی

کابوس ایست تاون – Mare Of Easttown

در یک شهر کوچک یک کارآگاه تلاش می کند تا معمای یک پرونده قتل را حل کند درحالی که سعی می کند تا زندگی اش به خطر نیفتد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال