ژانر‌ها: معمایی

سقوط خاندان آشر – The Fall Of The House Of Usher زیرنویس فارسی

سقوط خاندان آشر – The Fall Of The House Of Usher

پس از اینکه فرزندان مدیر عامل یک شرکت داروسازی به طور مشکوک و وحشتناکی جان خود را از دست می دهند او باید با گذشته پنهانی و اسرار آمیز خود روبرو شود .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

سیلو – Silo زیرنویس فارسی

سیلو – Silo

جهان توسط مواد سمی غیر قابل سکونت شده و گروهی از مردم در سیلویی زیر زمین زندگی می کنند زندگی در این جامعه زیر زمینی تحت قوانین زیادی کنترل می شود تا اینکه . . .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

پرنده سیاه – Black Bird زیرنویس فارسی

پرنده سیاه – Black Bird

جیمی کین به 10 سال در یک زندان حداقل امنیتی محکوم شده است اما او برای دوستی با یک قاتل زنجیره ای با اف بی آی معامله می کند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

وکیل لینکلن – The Lincoln Lawyer زیرنویس فارسی

وکیل لینکلن – The Lincoln Lawyer

میکی هالر وکیل ایده آل گرایی است که پرونده های کوچک و بزرگ را در لس آنجلس به عهده می گیرد و دفتر کارش ماشین لینکلن تاون اوست .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

زیر پرچم بهشت – Under The Banner Of Heaven زیرنویس فارسی

زیر پرچم بهشت – Under The Banner Of Heaven

کارآگاه جب پایر پرونده قتل یک زن و نوزاد دخترش در حومه شهر را بررسی می کند و در جریان این تحقیق حقایق فاش نشده ای را درباره منشا یکی از فرقه های مسیحیت به نام کلیسای عیسی مسیح قدیسان آخر الزمان کشف می کند و متوجه می شود اعتقاد سرسختانه چه عواقب خشونت باری می تواند داشته باشد .

قسمت آخر اضافه شد

از جانب – From زیرنویس فارسی

از جانب – From

داستان شهری اسرار آمیز و ترسناک در آمریکا که هر کسی را که وارد آن می شود به دام می اندازد این در حالی است که ساکنان آنجا به دنبال راهی برای رفتن از شهر هستند و باید از هر خطری جان سالم به در ببرند اما . . .

قسمت آخر فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

جدا سازی – Severance زیرنویس فارسی

جدا سازی – Severance

مارک ریاست گروهی از کارمندان را بر عهده دارد که طی یک عمل جراحی حافظه های کاری و شخصی آنها از هم تفکیک شده است همه چیز مطابق برنامه پیش می رود تا اینکه یکی از همکاران مارک تصمیم می گیرد حقیقت را راجع به کار آنها متوجه شود .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

دکستر : خون تازه – Dexter : New Blood زیرنویس فارسی

دکستر : خون تازه – Dexter : New Blood

داستان فیلم 10 سال پس از گم شدن دکستر مورگان در چشم طوفان لورا اتفاق می افتد او اکنون با نامی جعلی در شمال نیویورک دور از خانه اصلی خود در میامی زندگی می کند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

مرد بلوطی – The Chestnut Man زیرنویس فارسی

مرد بلوطی – The Chestnut Man

جسد زنی جوان که به شکل وحشیانه ای به قتل رسیده در یک پارک بازی پیدا می شود یکی از دست هایش قطع شده و جایی در نزدیکی یافت نمی شود در نزدیکی جسد عروسکی درست شده از بلوط بر روی زمین رها شده و دو کارآگاه با کمک این سرنخ به جستجوی قاتل می روند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

بازی مرکب – Squid Game زیرنویس فارسی

بازی مرکب – Squid Game

داستان سریال در مورد افرادی است که هر کدام به نوعی در زندگی خود مشکل بزرگی دارند و برای جبران آن وارد بازی مرگ باری می شوند که فقط یک نفر باید زنده بماند و برنده جایزه چهل میلیون دلاری شود . . .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال