ژانر‌ها: معمایی

سقوط خاندان آشر – The Fall Of The House Of Usher زیرنویس فارسی

سقوط خاندان آشر – The Fall Of The House Of Usher

پس از اینکه فرزندان مدیر عامل یک شرکت داروسازی به طور مشکوک و وحشتناکی جان خود را از دست می دهند او باید با گذشته پنهانی و اسرار آمیز خود روبرو شود .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

سیلو – Silo زیرنویس فارسی

سیلو – Silo

جهان توسط مواد سمی غیر قابل سکونت شده و گروهی از مردم در سیلویی زیر زمین زندگی می کنند زندگی در این جامعه زیر زمینی تحت قوانین زیادی کنترل می شود تا اینکه . . .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

افتخار – The Glory زیرنویس فارسی

افتخار – The Glory

دانش آموزی که آرزو داشت روزی یک معمار شود پس از تحمل خشونت و قلدری ها در مدرسه مجبور به ترک تحصیل می شود سال ها بعد او معلم خانگی فرزند شخصی که او را اذیت می کرد می شود تا انتقام کامل و بی رحمانه خود را بگیرد .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

پرنده سیاه – Black Bird زیرنویس فارسی

پرنده سیاه – Black Bird

جیمی کین به 10 سال در یک زندان حداقل امنیتی محکوم شده است اما او برای دوستی با یک قاتل زنجیره ای با اف بی آی معامله می کند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

وکیل لینکلن – The Lincoln Lawyer زیرنویس فارسی

وکیل لینکلن – The Lincoln Lawyer

میکی هالر وکیل ایده آل گرایی است که پرونده های کوچک و بزرگ را در لس آنجلس به عهده می گیرد و دفتر کارش ماشین لینکلن تاون اوست .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

زیر پرچم بهشت – Under The Banner Of Heaven زیرنویس فارسی

زیر پرچم بهشت – Under The Banner Of Heaven

کارآگاه جب پایر پرونده قتل یک زن و نوزاد دخترش در حومه شهر را بررسی می کند و در جریان این تحقیق حقایق فاش نشده ای را درباره منشا یکی از فرقه های مسیحیت به نام کلیسای عیسی مسیح قدیسان آخر الزمان کشف می کند و متوجه می شود اعتقاد سرسختانه چه عواقب خشونت باری می تواند داشته باشد .

قسمت آخر اضافه شد

از جانب – From زیرنویس فارسی

از جانب – From

داستان شهری اسرار آمیز و ترسناک در آمریکا که هر کسی را که وارد آن می شود به دام می اندازد این در حالی است که ساکنان آنجا به دنبال راهی برای رفتن از شهر هستند و باید از هر خطری جان سالم به در ببرند اما . . .

قسمت آخر فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

جدا سازی – Severance زیرنویس فارسی

جدا سازی – Severance

مارک ریاست گروهی از کارمندان را بر عهده دارد که طی یک عمل جراحی حافظه های کاری و شخصی آنها از هم تفکیک شده است همه چیز مطابق برنامه پیش می رود تا اینکه یکی از همکاران مارک تصمیم می گیرد حقیقت را راجع به کار آنها متوجه شود .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

یک روز معمولی – One Ordinary Day زیرنویس فارسی

یک روز معمولی – One Ordinary Day

پس از اینکه یک دانشجوی جوان به نام کیم هیون سو مظنون اصلی پرونده قتل یک زن می شود تلاش می کند تا خودش را به کمک یک وکیل تازه کار نجات دهد و بی گناهی اش را ثابت کند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

دکستر : خون تازه – Dexter : New Blood زیرنویس فارسی

دکستر : خون تازه – Dexter : New Blood

داستان فیلم 10 سال پس از گم شدن دکستر مورگان در چشم طوفان لورا اتفاق می افتد او اکنون با نامی جعلی در شمال نیویورک دور از خانه اصلی خود در میامی زندگی می کند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال