ژانر‌ها: هیجان انگیز

اسب های آرام – Slow Horses زیرنویس فارسی

اسب های آرام – Slow Horses

گروهی از ماموران اطلاعاتی بریتانیا به علت اشتباهاتی که انجام داده اند در بخش تخلیه ام آی فایو مشغول به کار هستند رهبری آنها را مردی خشمگین و جدی به نام جکسون لمب بر عهده دارد . . .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

شهردار کینگز تاون – Mayor Of Kingstown زیرنویس فارسی

شهردار کینگز تاون – Mayor Of Kingstown

خانواده پرنفوذ مک‌ لاسکی مستقیما در جابجایی و انتخاب مقامات شهر کینگزتاون میشیگان دخالت می‌ کنند شهری که تنها کسب و کار پر رونق در آن پر کردن زندان‌ های خصوصی است .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

نه غریبه‌ ی کامل – Nine Perfect Strangers زیرنویس فارسی

نه غریبه‌ ی کامل – Nine Perfect Strangers

اتفاقات این سریال در یک مرکز تندرستی و بهداشتی رخ می‌ دهد که نوید بخش بهبود و تحول است در این حال 9 شهروند تحت فشار سعی می‌ کنند راهی برای زندگی بهتر بیابند ماشا مسئولیت احیای ذهنی و بدنی این نه نفر را برعهده می‌ گیرد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

عالیجناب – Your Honor زیرنویس فارسی

عالیجناب – Your Honor

پس از رسیدگی به جرم یکی از اعضای مافیا خانواده قاضی اهل شیکاگو در معرض خطر انتقام جویی خلافکاران قرار می گیرند و حالا او درصدد حفظ جان پسرش می‌ باشد .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

نابودی – The Undoing زیرنویس فارسی

نابودی – The Undoing

زندگی یک روانشناس موفق نیویورکی در آستانه انتشار اولین کتابش با چالش هایی روبرو می شود .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

گل شیطان – The Flower Of Evil زیرنویس فارسی

گل شیطان – The Flower Of Evil

مردی جوان در تلاش است تا گذشته تاریک خود را پنهان کند و به همین منظور هویت خود را تغییر می دهد اما همسر او که کارآگاه است به تحقیق درباره گذشته او می پردازد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

چرنوبیل – Chernobyl زیرنویس فارسی

چرنوبیل – Chernobyl

در آوریل 1986 انفجاری در تاسیسات هسته‌ ای چرنوبیل در اوکراین رخ داد که باعث به وجود آمدن یکی از بدترین فجایع بشری در طول تاریخ شد .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

تصادف – Carpisma

تصادف – Carpisma

رئیس پلیس قدیر همسر و فرزندش را در یک حادثه تروریستی از دست می‌ دهد او که دیگر ادامه دادن به زندگی برایش عذاب بزرگی است تصمیم می‌ گیرد با تصادف در هنگام رانندگی به زندگی خودش پایان ببخشد اما او در یک تقاطع با سه ماشین دیگر تصادف می‌ کند . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

جک رایان تام کلنسی – Tom Clancys Jack Ryan زیرنویس فارسی

جک رایان تام کلنسی – Tom Clancys Jack Ryan

این سریال داستان شخصیت جک رایان یکی از ماموران و تحلیل گران سازمان CIA را روایت می‌کند که برای اولین‌بار به یک ماموریت میدانی بسیار خطرناک فرستاده می‌ شود در این ماموریت شخصیت اصلی این سریال می‌ تواند الگویی را در ارتباط با حملات تروریست‌ ها کشف کند همین موضوع باعث می‌ شود که او وارد بازی خطرناکی شود و خود را در معرض توجه گونه جدیدی از جامعه بزرگ تروریست‌ ها ببیند

قسمت آخر فصل سوم اضافه شد

بادیگارد – Bodyguard زیرنویس فارسی

بادیگارد – Bodyguard

دیوید که یک ارتشی سابق بوده است اکنون به عنوان یک محافظ شخصی در لندن فعالیت می ‎کند او به زودی ماموریت می‌ یابد تا از شخصی سرشناس که اهداف بلند پروازانه دارد محافظت کند اما دیوید در وظیفه ‌‎ای که به او محول شده دچار تردید می‌ شود . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال