ژانر‌ها: هیجان انگیز

کانتیننتال : از دنیای جان ویک – The Continental : From The World Of John Wick زیرنویس فارسی

کانتیننتال : از دنیای جان ویک – The Continental : From The World Of John Wick

کانتیننتال مجموعه ای از هتل های زنجیره ای در سراسر جهان است که به عنوان یک قلمرو بی طرف برای اعضای دنیای زیرزمینی جنایتکار عمل می کند .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

عملیات ویژه : شیر زن – Special Ops : Lioness زیرنویس فارسی

عملیات ویژه : شیر زن – Special Ops : Lioness

یکی از ماموران سیا به نام جو تلاش دارد تا در زندگی شخصی و حرفه ای خود تعادل ایجاد کند بدین منظور او یک مهاجم دریایی به نام کروز را برای عملیات مخفی استخدام می کند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

سیتادل – Citadel زیرنویس فارسی

سیتادل – Citadel

پس از منحل شدن یک سازمان جاسوسی حافظه همه مامورانش پاک می شود اکنون گروهی از خلافکاران برای به دست آوردن قدرت دست به کار می شوند و ماموران باید برای مقابله با آنها گذشته خود را به یاد بیاورند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

مامور شب – The Night Agent زیرنویس فارسی

مامور شب – The Night Agent

مامور رده پایین اف بی آی پیتر ساترلند در زیر زمین کاخ سفید کار می کند تلفنی که هرگز زنگ نمی خورد در یک شب زنگ می خورد و او را به سمت توطئه ای سوق می دهد که تمام راه را به مسیری نامعین منتهی می کند .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

افتخار – The Glory زیرنویس فارسی

افتخار – The Glory

دانش آموزی که آرزو داشت روزی یک معمار شود پس از تحمل خشونت و قلدری ها در مدرسه مجبور به ترک تحصیل می شود سال ها بعد او معلم خانگی فرزند شخصی که او را اذیت می کرد می شود تا انتقام کامل و بی رحمانه خود را بگیرد .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

شهردار کینگز تاون – Mayor Of Kingstown زیرنویس فارسی

شهردار کینگز تاون – Mayor Of Kingstown

خانواده پرنفوذ مک‌ لاسکی مستقیما در جابجایی و انتخاب مقامات شهر کینگزتاون میشیگان دخالت می‌ کنند شهری که تنها کسب و کار پر رونق در آن پر کردن زندان‌ های خصوصی است .

قسمت آخر فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

نه غریبه‌ ی کامل – Nine Perfect Strangers زیرنویس فارسی

نه غریبه‌ ی کامل – Nine Perfect Strangers

اتفاقات این سریال در یک مرکز تندرستی و بهداشتی رخ می‌ دهد که نوید بخش بهبود و تحول است در این حال 9 شهروند تحت فشار سعی می‌ کنند راهی برای زندگی بهتر بیابند ماشا مسئولیت احیای ذهنی و بدنی این نه نفر را برعهده می‌ گیرد . . .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

فراتر از شیطان – Beyond Evil

فراتر از شیطان – Beyond Evil

روایت گر داستان دو مرد شجاع و بدون ترس می ‌باشد که در تلاش هستند تا قاتل زنجیره ‌ای را بیابند آن‌ ها برای شناخت هویت واقعی این قاتل سریالی مجبور به انجام کارهای مختلفی می‌ شوند داستان رفته رفته پیچیده ‌تر می ‌شود و عمق بیشتری به خود می‌ گیرد ناگهان اتفاقاتی رخ می‌ دهد .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

عالیجناب – Your Honor زیرنویس فارسی

عالیجناب – Your Honor

پس از رسیدگی به جرم یکی از اعضای مافیا خانواده قاضی اهل شیکاگو در معرض خطر انتقام جویی خلافکاران قرار می گیرند و حالا او درصدد حفظ جان پسرش می‌ باشد .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال

کایروس – Kairos زیرنویس فارسی

کایروس – Kairos

کیم سو جین مرد موفقیست که همراه با همسر زیبای خود کانگ هیون چا که یک ویالونیست است زندگی می کند زندگی عالی و راحت او درحال سپریست اما با ناپدید شدن دختر کوچکش ورق بر می گردد و دنیای آرام او به یک باره شلوغ می شود سپس طی اتفاقی توانایی یک تماس به گذشته با هان عه ری را پیدا می کند دختری که سخت تلاش می کند تا در کنار ادامه تحصیلاتش با کارهای پاره وقت هزینه عمل مادرش را بدست بیاورد اما دنیای او نیز از آنچه که هست سخت تر می شود وقتی مادر بیمارش به یک باره ناپدید می شود پس تماسی از کیم سو جین از آینده می گیرد .

قسمت آخر اضافه شد

دانلود سریال