کشور: استرالیا

لئو – Leo 2023 زیرنویس فارسی

لئو – Leo 2023

یک مارمولک 74 ساله به نام لئو و دوست لاک پشتش تصمیم می گیرند از تراریوم کلاس درس مدرسه فلوریدا فرار کنند که دهه ها در آن زندگی می کنند .

فلش – The Flash 2023 زیرنویس فارسی

فلش – The Flash 2023

بری آلن یا فلش در زمان سفر می‌کند تا از مرگ مادرش جلوگیری کند سفری که او را گرفتار یک واقعیت ثانویه بدون فرا انسان‌ ها می‌ کند بری از نسخه جوان‌ تر خودش یک بتمن پیرتر و یک سوپرگرل کریپتونی طرد شده کمک می‌ گیرد تا از دنیا در برابر ژنرال زاد محافظت کند و به دنیای خودش برگردد .

دانلود فیلم

فیل شعبده باز – The Magician’s Elephant 2023 زیرنویس فارسی

فیل شعبده باز – The Magician’s Elephant 2023

یک فال گیر به پسر یتیمی می گوید که یک فیل به او کمک می کند خواهر گمشده اش را پیدا کند .

دانلود فیلم

مرد مورچه‌ ای و زنبورک : شیدایی کوانتومی – Ant-Man And The Wasp : Quantumania 2023 زیرنویس فارسی

مرد مورچه‌ ای و زنبورک : شیدایی کوانتومی – Ant-Man And The Wasp : Quantumania 2023

اسکات لانگ به همراه دوستانش در قلمرو کوانتومی به کاوش می پردازند در آنجا با موجودات عجیب و غریبی روبرو می شوند و ماجراهایی را تجربه می کنند که فراتر از محدودیت های آنها می باشد .

دانلود فیلم

با من حرف بزن – Talk To Me 2022 زیرنویس فارسی

با من حرف بزن – Talk To Me 2022

هنگامی که گروهی از دوستان متوجه می شوند که چگونه با استفاده از یک دست مومیایی شده ارواح را تداعی کنند در هیجان جدید گیر می کنند تا زمانی که یکی از آنها زیاده روی می کند و نیروهای ماورا طبیعی وحشتناک را آزاد می کند .

دانلود فیلم

سه هزار سال حسرت – Three Thousand Years Of Longing 2022 زیرنویس فارسی

سه هزار سال حسرت – Three Thousand Years Of Longing 2022

داستان فیلم در خصوص زنی تنها و ناراحت می ‌باشد این زن متعلق به انگلستان است و در سفر خود به ترکیه یک بطری باستانی را کشف می ‌کند هنگامی که این بطری را باز می ‌کند جنی ظاهر می‌ شود و این جن از زن می ‌خواهد که سه آرزوی خود را اعلام کند این زن تصمیم می ‌گیرد که . . .

دانلود فیلم

الویس – Elvis 2022 زیرنویس فارسی

الویس – Elvis 2022

فیلم الویس نگاهی به زندگی ستاره افسانه ‌‎ای راک اند رول الویس پریسلی انداخته است او در دهه 1950 میلادی به شهرت رسید در حالی که رابطه ‌ای پیچیده‌ با مدیر خود سرهنگ تام پارکر داشت . . .

دانلود فیلم

ثور : عشق و تندر – Thor : Love And Thunder 2022 زیرنویس فارسی

ثور : عشق و تندر – Thor : Love And Thunder 2022

پس از مرگ لاو دختر گور و نادیده گرفته ‌شدن درخواست کمک وی از سوی خدایش راپو ، گور به اسلحهٔ خد اکُشِ نکروسورد فراخوانده می‌ شود و از آن برای کشتن راپو استفاده می ‌کند و قسم می ‌خورد که تمام خدایان را بکشد .

دانلود فیلم

گرگ مادرزاد – 100Wolf – 2022 زیرنویس فارسی

گرگ مادرزاد – 100Wolf – 2022

فردی لوپین گرگ کوچکی است که در خانواده‌ ای پر افتخار زندگی می‌ کند و آرزو دارد که روزی به ترسناک‌ ترین گرگ تبدیل شود اما اتفاقاتی غیرمنتظره رخ می‌ دهد که . . .

دانلود فیلم

رهگیر – Interceptor 2022 زیرنویس فارسی

رهگیر – Interceptor 2022

هنگامی که 16 موشک هسته ای به سمت ایالات متحده پرتاب می شود و یک حمله خشونت آمیز به طور همزمان ایستگاه رهگیری موشک از راه دور او را تهدید می کند یک ستوان ارتش باید از آموزش تاکتیکی و تخصص نظامی خود برای نجات بشریت استفاده کند .

دانلود فیلم